SHEBA Kapsička pre mačky Fresh Cuisine - Taste of Paris

1×6ks, kapsička Paris, 50g

Značka: SHEBA

Luxusná zmes krehkých mäsových kúskov v lahodnej omáčke. Výnimočné krmivo pre domácich miláčikov, ktoré je tak chutné, že si určite budú pýtať prídavok.

3,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: SHEBA Kapsička pre mačky Fresh Cuisine - Taste of Paris 1×6ks, kapsička Paris, 50g

X010703

Hlavný popis produktu

Mokré krmivo sa vyznačuje delikátnou receptúrou a vyváženým zložením. Sheba Fresh Cuisine Taste of Paris (MSC) je k dostaniu ako multibalenie s dvoma lahodnými príchuťami : hovädzie a biele ryby. Spracované ryby pochádzajú z udržateľného rybolovu . Krmivo je zabalené vo vrecúškach s jednotlivými porciami na zachovanie čerstvosti. Jednoducho otvorte vrecko a ihneď máte pripravené kŕmenie pre Vášho tigrika.
Sheba Fresh Kuchyňa Taste of Paris (MSC) 6 x 50 g: Lahodné mokré krmivo pre dospelé mačky Parížska kuchyňa: inšpirované kulinárskou tradíciou francúzskeho hlavného mesta Multibalenie s 2 druhmi: s hovädzím mäsom a bielymi rybami v lahodnej omáčke, pre väčšiu rozmanitosť pri hodovaní Rybolov s certifikáciou MSC: 100 % použitých rýb pochádza z udržateľného rybolovu Na každý deň: vhodné ako kompletné krmivo pre každodennú výživu Harmonizované zloženie: vyvinuté v spolupráci s veterinármi, zdravé a vyvážené Gurmánske porcie: kapsičky na zachovanie čerstvosti s ideálnou veľkosťou porcie pre maškrtníkov (50g kapsičky)

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.