SENCOR SSC 3001YL parný čistič

1×1 ks, parný čistič

Značka: SENCOR
5.0

Parný čistič príkon 1000W, kapacita nádržky 350ml, tlak 3bar, nahriatie za 2.5min, rovná tryska, zahnutá tryska, ohybná hadica, hlavica mini mopu s krycou tkaninou, okrúhla kefa

25,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: SENCOR SSC 3001YL parný čistič 1×1 ks, parný čistič

X44192

Hlavný popis produktu

Ak si potrpíte na dokonalú čistotu domácnosti tak parný čistič je tým ideálnym spoločníkom pre vás. Čistí a odstraňuje až 99% baktérií pomocou tlaku horúcej pary. Je teda plne ekologický, nepotrebuje žiadne chemické prípravky. Odstráni škvrny, vodný kameň, mastnotu aj mnohé iné nečistoty. Rýchly štart zaručuje nahriatie vody za 2,5 minúty.
Kľúčové vlastnosti

Odstraňuje až 99% baktérií
Nahriatie vody za 2,5 minúty
Bezpečnostná poistka aj ventil
Kapacita nádržky 350 ml
Tlak 3 bar
Príkon 1000 W
Napätie a kmitočet 220-240V, 50/60 Hz
Dĺžka napájacieho kábla 4 m
Váha 1 kg

Príslušenstvo

Tento parný čistič značky Sencor sa pýši širokou škálou príslušenstva. Medzi ne patria základná rovná tryska, zahnutá tryska, ohybná hadica, hlavica mini mopu s krycou tkaninou a okrúhla kefa na čistenie okien alebo zrkadiel. Vďaka odnímateľným nadstavcom a kompaktnému dizajnu je veľmi skladný. Bezpečnostný ventil chráni pred oparením parou.
Použitie

Čistič je vyrobený z hliníka, aby bola jeho hmotnosť čo najnižšia a ovládateľnosť čo najjednoduchšia. Vodu môžete ľahko dopĺňať lievikom i odmerkou. Kontrolka sa rozsvieti keď je čistič zapnutý. Po bleskovom nahriatí vody je možné parný čistič použiť. Je vhodný predovšetkým na tvrdé plochy, avšak svoje uplatnenie nájde aj na iných typoch povrchov. Medzi ne patria armatúry, umývadlá, obkladové dlaždice, sklenené plochy, digestory, varné dosky, rúry, grily, grilovacie náradie, odevy, čalúnnictvo, interiéry áut, hračky a iné.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov