Rýchlovarná kanvica Camry CR 1290

Značka: CAMRY

Rýchlovarná kanvica Camry CR1290 s reguláciou teploty je vybavená odnímateľným košom na varenie bylinných čajov

39,99

O produkte: Rýchlovarná kanvica Camry CR 1290

13468903-a9ab-47a7-bb95-fd3cdd1fd655

Hlavný popis produktu

Rýchlovarná kanvica Camry CR1290 s reguláciou teploty je vybavená odnímateľným košom na varenie bylinných čajov. Úpravou teploty v rozmedzí 60 až 100 stupňov C sa pripraví dokonalá bylinná infúzia. Táto funkcia je užitočná aj v iných situáciách, aby by sa prevarená voda pred použitím mierne ochladila. Teplota sa reguluje tlačidlami na kanvici a podsvietenie LED v 5 farbách vás informuje o zvolenej teplote. Kanvica CR 1290 je vybavená tepelnou poistkou, ktorá zabraňuje prehriatiu zariadenia. Okrem toho je užívateľ informovaný zvukovým signálom, keď sa voda uvarí.
Kanvica na varenie vody by mala byť nielen funkčná, ale aj estetická - mala by zodpovedať dekorácii kuchyne. Sklenená kanvica CAMRY CR 1290 je zariadenie, ktoré uspokojí aj tých najnáročnejších fanúšikov čaju a kávy. Veľká kapacita, elegantný vzhľad a kvalitné spracovanie sú len niektoré z jeho výhod.

Charakteristika a technické údaje:
Regulácia teploty na rukoväti 60 - 100 ° C
Rôzne farby podsvietenia varenej vody v závislosti od zvolenej teploty
Odnímateľný kôš na varenie
60 ° C - kvetinové čaje (jazmín)
70 ° C - biely čaj
80 ° C - zelený čaj
90 ° C - červený čaj a trochu kávy
100 ° C - čierny čaj a Oolung
Pípnutie pri spustení a po prevarení vody
Výhrevné teleso vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele SUS304
Ochrana pred prehriatím
Otočný stojan 360 °
Kapacita: 2,0 l
Príkon: 1850 - 2 200 W
Napájanie: 220 - 240 V ~ 50/60 Hz

V každej kuchyni je dnes rýchlovarná kanvica nevyhnutnosťou. Na trhu je veľa modelov, ako si vybrať ten najlepší? Veľkou výhodou varnej kanvice Camry CR1290 je veľká kapacita až 2 litre, ktorá vám umožňuje pripraviť čaj, kávu alebo iný teplý nápoj pre celú rodinu alebo hostí, ktorí nás navštívia. Vďaka 360stupňovej otočnej základni je produkt určený pre pravákov aj ľavákov. Vykurovacie teleso je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá vďaka svojej odolnosti voči mechanickým faktorom a teplote výrazne predlžuje životnosť samotnej kanvice. Tepelná poistka zabraňuje prehriatiu zariadenia. Zvukový signál je tiež veľkým pohodlím, ktoré signalizuje, keď sa kanvica spustí a keď voda zovrie. Elegantný dizajn sa hodí ako k modernému interiéru, tak k tradičnejšiemu prevedeniu našich kuchýň.
Milovníci čaju a bylín si uvedomujú, že správna teplota umožňuje zvýrazniť chuťové a zdravotné vlastnosti nápojov. Ich príprava je významne uľahčená odnímateľným košom na infúziu, ktorý nájdete v balení. Môžete ho vyplniť obľúbenou čajovou zmesou a na prípravu nemusíte používať ďalšiu kanvicu. Funkcia udržiavania teploty, ktorá ohrieva vodu najmenej 2 hodiny, bude užitočná pri rodinných stretnutiach a stretnutiach medzi priateľmi.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.