Ručný bezvreckový vysávač Adler AD 7044

Značka: ADLER

Ručný bezvreckový vysávač Adler AD7044 je profesionálne zariadenie s vysokou účinnosťou, ideálne na pohodlné čistenie mnohých miestností a interiéru vozidla

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Ručný bezvreckový vysávač Adler AD 7044

134913b0-4fc5-4c37-bf12-3f432702b23f

Hlavný popis produktu

Ručný bezvreckový vysávač Adler AD7044 je profesionálne zariadenie s vysokou účinnosťou, ideálne na pohodlné čistenie mnohých miestností a interiéru vozidla. Vysoko kvalitný bezvreckový vysávač bude skvelo fungovať v každej domácnosti. Akumulátorový dizajn vám umožní vysávať celý byt alebo kanceláriu bez toho, aby ste museli hľadať zásuvky. Pohodlné uchopenie a nízka hmotnosť zariadenia uľahčujú pohyb medzi čistenými miestnosťami. Nemusíte sa viac starať o poškriabanie podláh alebo nedostatok miesta na uloženie vysávača vďaka držiaku na stenu, ktorý je súčasťou zariadenia! Inštalácia nástenného držiaka je vďaka zabudovanej vodováhe oveľa jednoduchšia. Zariadenie je tiež vybavené funkciou TURBO, ktorá vám môže pomôcť pri čistení prachu z kobercov a čalúnenia. Vďaka zabudovanému LED svetlu nájdete aj tie najmenšie nečistoty. Vysávať môžete až 40 minút, čiže hravo stihnete celý byt.

Charakteristika a technické údaje:
Nominálny výkon: 120 W
Maximálny výkon: 250 W
Tlačidlo TURBO
Maximálny pracovný čas: až 40 min
Doba nabíjania: cca 4,5 hodiny
Kapacita batérie 2200 mAh
Objem nádoby na prach: 0,8 l
Kefa s LED svetlom
Sací výkon: min. 8,5 kPa
Turbokefa
Držiak na stenu s vodováhou
3 nadstavce: štrbinová dýza, 2 v 1 oválna kefa, 1 elektrická kefa

Najväčšou výhodou vysávača Adler AD7044 je, že je úplne prenosný. Akumulátorový dizajn vám umožní používať ho aj na balkóne, na terase alebo vo vnútri vozidla. Nemusíte sa starať o hľadanie zásuviek. Užitočným doplnkom je odnímateľná batéria, ktorej jedno nabitie umožňuje 40 minút nepretržitej prevádzky. Toľko času určite stačí na vyčistenie niekoľkých miestností. Ďalšou výhodou je, že tento vysávač nepotrebuje vrecká! Jedným stlačením tlačidla vyprázdnite nádobu na prach a pri výmene vakov si už nemusíte špiniť ruky. Po každom vysávaní ho jednoducho vyčistite. Samotný nádoba na prach má kapacitu 0,8 litra, vďaka čomu môžete pohodlne vysávať celý byt. Filter HEPA zabezpečí, aby vzduch vychádzajúci z vysávača neobsahoval peľ ani iné alergény.
Vysávanie nie je jednou z obľúbených domácich prác. Ak ste však vybavený vhodným prístrojom, o čistotu všetkých izieb v dome alebo byte sa môžeme postarať rýchlo a efektívne. Ručný vysávač ADLER AD 7044 bez vreciek je zariadenie, ktoré nám umožní vysávať častejšie a s úsmevom!

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.