Ručný bezvreckový vysávač 2v1 Adler AD 7049

Značka: ADLER

Ručný bezvreckový vysávač 2v1 Adler AD7049 je profesionálne vysokovýkonné zariadenie ideálne na pohodlné upratovanie mnohých miestností a interiéru auta

44,99

O produkte: Ručný bezvreckový vysávač 2v1 Adler AD 7049

da54dd39-e068-4594-83ce-b48a278eddbf

Hlavný popis produktu

Ručný bezvreckový vysávač 2v1 Adler AD7049 je profesionálne vysokovýkonné zariadenie ideálne na pohodlné upratovanie mnohých miestností a interiéru auta. Kvalitný bezvreckový vysávač poslúži v každej domácnosti. Udržiavanie čistoty je dôležitou položkou na zozname našich domácich prác. Často teda hľadáme zariadenia, ktoré urýchlia a uľahčia aj každodenné vysávanie. Preto sa oplatí zaujímať o vysávač Adler AD7049, ktorý vám pomôže kontrolovať poriadok vo vašom byte či dome. Ide o profesionálne zariadenie s vysokou triedou účinnosti, ktoré umožní pohodlne povysávať každú miestnosť a postarať sa o čistotu rôznych typov podláh. Zariadenie je vybavené systémom navíjania napájacieho kábla pre jednoduché skladovanie.
Ručný vysávač 2v1 Adler AD 7049 je nekompromisný výkon, kvalita a záruka čistoty vo vašej domácnosti, byte alebo aute. Všade tam, kde je potrebné efektívne si poradiť s prachom a špinou, omrvinkami a dokonca aj vlasmi - poslúži vysávač Adler AD 7049. Tvrdá podlaha, autočalúnenie či prachom pokrytý drevený nábytok preň nie sú žiadnou výzvou.
Vďaka maximálnemu výkonu 800 W sa vysávač vyznačuje vysokým sacím výkonom, ktorý vám umožní dôkladne si poradiť s prípadnými nečistotami na čistenom povrchu. Zbavovanie nečistôt uľahčuje: štrbinová hubica, hubica na čalúnenie a hubica s gumenými kolieskami. Ďalšou výhodou prístroja je veľká 0,8 l nádoba na prach a umývateľný HEPA filter. AD7049 sa vyznačuje aj tichým chodom, ktorý nepresahuje úroveň 80 dB. Malé rozmery, nízka hmotnosť a tenký dizajn uľahčujú skladovanie vysávača. Klasický dizajn z neho robí žiadaný produkt v každom interiéri. Prepnite sa na nový režim prevádzky vďaka novému modelu ručného vysávača Adler AD 7049!

Charakteristika a technické údaje:
Ručný bezvreckový vysávač 2 v 1
Pracovný dosah: 7 m
Dĺžka napájacieho kábla: 6,5m
Vysávač 2 v 1:
- ručný vysávač do auta
- podlahový vysávač
Vysávač do auta:
- sacie hubice: na čalúnenie a štrbinová
- dĺžka zariadenia: 47 cm
Podlahový vysávač:
- sacie hubice: na tvrdé povrchy
- hubica s pogumovanými kolieskami
- dĺžka zariadenia s rukoväťou: 103 cm
Systém navíjania napájacieho kábla pre jednoduché skladovanie
Sacia sila: 15 kPa
Hlučnosť: 80 dB
Kapacita nádoby na prach: 0,8 l
Umývateľný filter HEPA 11
Vyprázdnenie nádoby na prach jedným kliknutím
Výkon: nom. 600 W, max. 800 W

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘
Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.