Ramenný tlakomer s EKG funkciou BEURER BM 93

Značka: BEURER

Ramenný tlakomer s EKG funkciou BEURER BM93 jedno zariadenie - 2 funkcie: okrem merania tlaku je tiež vybavený EKG snímačom z prstov, ktorý umožňuje nielen meranie krvného tlaku, ale vytvára aj elektrokardiogram

135,99

O produkte: Ramenný tlakomer s EKG funkciou BEURER BM 93

50f46df3-4ac7-45d9-93de-af4c6a7565d5

Hlavný popis produktu

Ramenný tlakomer s EKG funkciou BEURER BM93 jedno zariadenie - 2 funkcie: okrem merania tlaku je tiež vybavený EKG snímačom z prstov, ktorý umožňuje nielen meranie krvného tlaku, ale vytvára aj elektrokardiogram. Inovatívne zariadenie, ktoré môžete pomocou funkcie Bluetooh pripojiť k smartfónu vám pomôže získať dokonalý prehľad o vývoji krvného tlaku. BM93 je nabitý všetkými potrebnými funkciami ako sú detekcia arytmie, upozornenie pri nesprávnom použití, výpočtom priemernej hodnoty či indikátorom rizika. Sledujte svoj krvný tlak a srdcový rytmus jednoducho a presne!

Charakteristika a technické údaje:
Integrované EKG elektródy
Optimálne sledovanie krvného tlaku a srdcového rytmu pomocou aplikácie
Pokročilá detekcia arytmie (vrátane fibrilácie predsiení a extrasystolov)
1-kanálové EKG na zaznamenávanie srdcového rytmu
Bezdrôtový prenos meraní
Podrobný výpočet priemerných hodnôt pomocou aplikácie „beurer HealthManager“
Dva užívateľské pamäťové priestory pre 60 meraných hodnôt
Ukazovateľ rizika
Pre obvod ramena od 23 do 43 cm
Dátum a čas
Automatické vypnutie
Upozornenie pri nesprávnom použití
Aplikácia „beurer HealthManager“ je k dispozícii na stiahnutie zadarmo
Kompatibilné so systémami iOS 10.0 a Android 5.0 alebo novšími a Bluetooth 4.0 alebo novšími
Indikátor slabej batérie
Osvetlený displej
Výpočet priemernej hodnoty
Veľký, ľahko čitateľný, podsvietený displej
Indikátor kľudu
4 x 1,5 V AAA batérie a úložné puzdro v balení
Rozmery produktu (DxŠxV): 128 x 127 x 42 mm (bez manžety)
Hmotnosť produktu: Tlakomer: 420 g (bez batérií, s manžetou)
Zdravotnícka pomôcka

Ramenné tlakomery Beurer sú uznané pre ich presnosť, jednoduchosť použitia a cenovú dostupnosť a poskytujú kvalitu za dostupnú cenu každému, kto potrebuje kvalitný monitor krvného tlaku pre domáce použitie. Tlakomery Beurer sú určené na meranie a monitorovanie arteriálneho krvného tlaku na ramene. Meranie je veľmi jednoduché, vhodné úplne pre každého, doma i na cestách. Tlakomery Beurer sú prispôsobené prísnym požiadavkám a špecifikáciám smernice MDD 93/42 / EEC o zdravotníckych pomôckach a majú príslušnú značku CE.
Sortiment ramenných tlakomerov Beurer je široký a pokrýva zariadenia od plne automatických jednoduchých modelov s jedným pamäťovým kanálom až po najkomplexnejšie moderné modely s duálnymi pamäťovými kanálmi a dotykovou obrazovkou. Zo širokého sortimentu si vyberie naozaj každý, presne podľa požiadaviek a okolností. Ramenné tlakomery Beurer môžu použiť ľudia všetkých vekových kategórií a môžu byť tiež veľmi užitočné pri starostlivosti o starších v domovoch dôchodcov.
Ramenné tlakomery Beurer boli testované na presnosť a spoľahlivosť a boli označené značkou CE o zdravotníckych pomôckach podľa smernice MDD 93/42 / EEC o zdravotníckych pomôckach. Sú tiež v súlade s európskymi normami pre neinvazívne prístroje na meranie krvného tlaku EN1060-1 a EN1060-3. Tlakomery Beurer sú uznávané za najvyššiu kvalitu a presnosť na globálnom trhu zdravotnej starostlivosti. To je poctivá nemecká značka Beurer - prináša spoľahlivosť, presnosť, pohodlie a jednoduchosť použitia za prijateľnú cenu.

Beurer - Najpredávanejšia značka tlakomerov na nemeckom trhu a druhá najpredávanejšia značka tlakomerov na svete.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.