OPC 10ml HERBLIZ

1×10 ml, výživový doplnok

Značka: HERLITZ

OPC kvapky ponúkajú 9-násobne vyššiu biologickú dostupnosť a sú okamžite dostupné vášmu telu bez toho, aby museli najprv prejsť tráviacim systémom vďaka použitej NANO technologií.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

16,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: OPC 10ml HERBLIZ 1×10 ml, výživový doplnok

X000033

Hlavný popis produktu

OPC extrakt z hroznových semien 10ml HERBLIZ

OPC kvapky od HERBLIZ, vyrobené z talianskych a nemeckých hroznových jadierok, vám ponúkajú 9-násobne vyššiu biologickú dostupnosť a sú okamžite dostupné vášmu telu bez toho, aby museli najprv prejsť tráviacim systémom vďaka použitej NANO technologií. OPC údajne pomáha chrániť pred oxidačným stresom a znižuje vysoký krvný tlak.

Odporúčané použitie:
Jednoduché dávkovanie pre vašu každodennú rutinu – či už ráno alebo večer! Jednoducho si pomocou pipety dajte 8 kvapiek priamo do úst - alebo ich rozmiešajte v pohári vody. To je všetko! Najlepšie je užívať s jedlom. PRED POUŽITÍM DOBRE POTRASTE.

Zloženie:
Zvlhčovadlo: glycerín; emulgátory: estery kyseliny mliečnej s mono- a diglyceridmi mastných kyselín (E472b), estery kyseliny citrónovej s mono- a diglyceridmi mastných kyselín (E472c); Extrakt z hroznových jadierok (s oligomérnymi proanteocyanínmi = OPC), olej z pomarančovej kôry, antioxidant: alfa-tokoferol

Upozornenie:
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri nadmernej konzumácii môže mať laxatívny účinok.


Skladovanie:
Skladujte pri izbovej teplote 5-25°C, na suchom mieste.

Balenie:
10 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.