PreBEBA 1 DISCHARGE

32×90 ml, mliečna dojčenská výživa (pre novorodencov do 1800 g)

Značka: BEBA

PreBEBA 1 DISCHARGE, potravina pre zvláštne lekárske účely mliečna dojčenská výživa pre diétny režim pre nedonosených novorodencov a dojčatá s nízkou pôrodnou hmotnosťou do 1800 g, pokiaľ nemôžu byť dojčené.

59,99
Doprava zadarmo

O produkte: PreBEBA 1 DISCHARGE 32×90 ml, mliečna dojčenská výživa (pre novorodencov do 1800 g)

X022984

Hlavný popis produktu

Potravina pre zvláštne lekárske účely. Mliečna dojčenská výživa pre diétny režim pre nedonosených novorodencov a dojčatá s nízkou pôrodnou hmotnosťou do 1800 g, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Výživovo kompletná potravina, vhodná ako jediný zdroj výživy. Mala by byť podávaná na základe odporúčania lekára.

Použitie:

Pripravené rovno k použitiu. Pred konzumáciou pretrepať, zohriať na primeranú teplotu, preliať do dojčenskej fľaše. Kŕmiť ihneď po zohriatí.
Neuchovávať nedojedené porcie.

Upozornenie: Potravinu možno používať len pod lekárskym dohľadom, dávkovanie určí lekár. Je potrebné dodržiavať presne návod na prípravu, inak sa môže ohroziť zdravie dojčaťa. Viečko musí byť pred prvým použitím nepoškodené, inak nepoužívajte. Uvedená stupnica je orientačná. Výrobok nesmú konzumovať dojčatá s alergiou na mliečne bielkoviny, neznášanlivosťou laktózy, galaktosémiou a glukózo-galaktózovou malabsorpciou.
Dlhodobé dojčenie je pre dieťa najlepší spôsob výživy, preto mu dávame prednosť pred výrobkami dojčenskej výživy. Účelom náhradného dojčenského mlieka je zastúpiť materské mlieko v prípade, keď sa matka rozhodne prestať dojčiť alebo z určitých dôvodov dojčenie nie je možné.
Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.