Pomalý varič Camry CR 6414

Značka: CAMRY

Pomalý varič Camry CR6414 je zariadenie, ktoré varí jedlo pri nižšej teplote ako tradičné varenie a je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí chcú, aby ich pokrmy pri varení nestratili chuť a zdravotné hodnoty

54,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Pomalý varič Camry CR 6414

108fe7a3-931b-4af1-a864-470da8950565

Hlavný popis produktu

Pomalý varič Camry CR6414 je zariadenie, ktoré varí jedlo pri nižšej teplote ako tradičné varenie a je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí chcú, aby ich pokrmy pri varení nestratili chuť a zdravotné hodnoty. Jedlá pripravované v pomalom hrnci sú bohaté na mikroživiny a vitamíny, ktoré sa pri tradičnom varení pri teplotách blízkych bodu varu ničia. Odnímateľná keramická misa sa ľahko čistí. Jej prírodná surovina nemení chuť pokrmov a zaručuje rovnomerné rozloženie tepla a jeho dlhé zotrvanie v pokrme. Hoci je prístroj počas prevádzky horúci, nezohrievajúca sa rukoväť umožňuje pohodlné používanie. Sklenená pokrievka je vyrobená z bezpečného tvrdeného skla, umožňuje jednoduchú kontrolu procesu varenia bez otvárania misy. Objem misky – 4,7 litra - umožňuje pripraviť jedlo z jedného hrnca pre veľkú rodinu alebo na viac dní.

Maximálny výkon prístroja je 270 W. Pomalý hrniec má dvojstupňovú reguláciu výkonu, ktorá určuje čas potrebný na prípravu pokrmu. Okrem toho sa výrobca postaral o funkciu udržiavania teploty, odložený štart až o 10 hodín a časovač (od 30 minút do 24 hodín), vďaka ktorému si prípravu obeda či večere naplánujete veľmi presne. Stačí ráno vhodiť do misky všetky potrebné produkty, nastaviť výkon na nízky a po 8-10 hodinách si po návrate z práce môžete pochutnávať na teplom a aromatickom pokrme.
LED displej odpočítava čas do konca varenia, takže viete, kedy začať pripravovať prílohy a prestierať stôl. Okrem toho veko z tvrdeného skla umožňuje pozerať sa a kontrolovať stav produktov vo vnútri. Neohrievajúce sa rukoväte a protišmykové nožičky zaručujú bezpečné používanie zariadenia. Tento pomalý hrniec odporúčame ako skvelý tip na darček pre nadšencov varenia!

Charakteristika a technické údaje:
Šťavnaté jedlá s výraznou chuťou
Maximum minerálov a vitamínov vo varených jedlách
Kapacita 4,7 litra - až 8 porcií
Odnímateľná keramická miska
Veko z tvrdeného skla
Veko a misa vhodné do umývačky riadu
2-stupňová regulácia výkonu
Funkcia udržiavania tepla
Funkcia odloženého štartu až o 10 hodín
LED displej odpočítava čas do konca varenia
Časovač 0,5 - 24 hodín
Nezohrievané rukoväte chladné na dotyk
Protišmykové nožičky
Puzdro z nehrdzavejúcej ocele
Farba puzdra: strieborná
Farba napájacieho kábla: čierna
Dĺžka napájacieho kábla: 95 cm
Veľkosť produktu: 36,5x32,4x24,8 cm
Hmotnosť: 4,9 kg
Výkon: 270 W
Napájanie: 220-240 V, 50 Hz

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.