Panelový ohrievač TKG CEH 2000

Značka: TKG

Panelový ohrievač TKG CEH2000 je efektívny a zároveň estetický a priestorovo nenáročný spôsob vykurovania interiéru

179,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Panelový ohrievač TKG CEH 2000

7cf26886-19f4-44ba-9641-c3fd1529d3e4

Hlavný popis produktu

Panelový ohrievač TKG CEH2000 je efektívny a zároveň estetický a priestorovo nenáročný spôsob vykurovania interiéru. Je to dobrá alternatíva k tradičným konvektorom, ktorá vám umožňuje efektívne vykurovať dom a vytvárať merateľné úspory energie. CEH2000 môžete umiestniť presne tam, kde preň máte správne miesto – 2 v 1, môže fungovať ako voľne stojaci zdroj tepla a môžete ho zavesiť aj na stenu. Výhodou tohto ohrievača je tichý chod, takže ho môžete umiestniť aj do spálne bez obáv z rušenia spánku. Rodičovský zámok je ďalšou z vymožeností, ktoré chránia zariadenie pred zmenou nastavení či vypnutím. 24-hodinový časovač umožňuje nastaviť ohrievač tak, aby fungoval presne v časovom rozsahu, ktorý očakávame.

Okrem toho, že panelový ohrievač TKG CEH2000 je skvelým zdrojom tepla, je to aj aj zariadenie, ktoré sa vyznačuje moderným dizajnom, a preto ho možno dobre zakomponovať do mnohých domácich zariadení. Vyzerá skvele v minimalistickom aj klasickom interiéri, pretože pôsobí univerzálne. Elegancia a jednoduchosť použitia sú dve vlastnosti, ktoré jednoznačne odlišujú tento produkt od ostatných.

Charakteristika a technické údaje:
Inteligentné ovládanie cez Wi-Fi a aplikáciu Home Management
Dotykový ovládací panel s LED displejom
Diaľkové ovládanie
Časovač až 24 hodín
2 nastavenia ohrevu 1000/2000 W
Ochrana proti prehriatiu
S príslušenstvom pre montáž na stenu
IP24
Rozmery zariadenia: 92x24x43 cm
Hmotnosť: cca 7,43 kg
Výkon: 2000 W

CEH2000 môžete ovládať pohodlne aj cez WiFi. Spojením zariadenia s aplikáciou získate niekoľko veľmi pohodlných funkcií:
- možnosť kontrolovať stav zariadenia / meniť nastavenia práce aj keď sme mimo domova.
- možnosť presného nastavenia harmonogramu práce na celý týždeň (s nastavením teploty, času zapnutia / vypnutia zariadenia).
- možnosť spojenia viacerých zariadení do skupín - a ich spoločné ovládanie.

Panelový ohrievač TKG CEH2000 generuje teplo, ktoré je distribuované mimoriadne rovnomerne, nevysušuje vzduch ako bežné ohrievače a necirkuluje prach. Ide teda o skvelé riešenie pre všetkých, ktorí majú radi útulné a teplé interiéry, a zároveň sú alergici alebo trpia chorobami dýchacích ciest. Sálavé vykurovanie je založené na infračervenom žiarení, teda dlhých vlnách, neškodných pre pokožku a oči, pričom vzniknuté teplo sa akumuluje v predmetoch.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.