Panasonic Eh-Na98-K825 Fen Na Vlasy 1ks

1×1 ks

Značka: PANASONIC
Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

239,79
Doprava zadarmo

O produkte: Panasonic Eh-Na98-K825 Fen Na Vlasy 1ks 1×1 ks

X002704

Hlavný popis produktu

Fén. Starostlivosť nanoe™ nabitá vlhkosťou pre krásne a zdravé vlasy, pokožku hlavy a zvyšnú pokožku. nanoe™ a Double Mineral* robia vlasy mimoriadne odolné voči poškodeniu. Zlepšená každodenná kozmetická starostlivosť bez nervozity!
Pre krásne vlasy odolné voči poškodeniu
Častice nanoe™ aj Double Mineral* sa uvoľňujú z externého otvoru oddelene od horúceho prúdu vzduchu. Napínajú pokožku hlavy, výsledkom čoho sú zdravé, lesklé a dobre chránené vlasy. * „Double Mineral“: minerálne ióny generované dvoma zinkovými elektródami.
Znižuje poškodenie vlasov v priebehu času – končeky sú rozštiepené až 2-krát menej
Častice nanoe™ a ióny Double Mineral nabité vlhkosťou prenikajú do vlasov a zvyšujú súdržnosť pokožky, takže končeky sú rozštiepené až 2-krát menej. **1: Počet nerozštiepených končekov po 10 cykloch. Testovala spoločnosť ProDERM, Nemecko, 2018. Meral sa počet nerozštiepených končekov na vzorke 50 vlasov. Vypočítané z počtu rozštiepených končekov.
nanoe™ pre krásne vlasy a zdravú pokožku hlavy
nanoe™ pre zdravé a lesklé vlasy nanoe™ zadržiava približne 1 000-násobne viac vlhkosti než ióny. Častice nanoe™ prenikajú do vlasov a napínajú pokožku hlavy, vďaka čomu sú vlasy lesklé, hodvábne a lepšie sa upravujú. Zvlhčovanie pokožky hlavy, aby bola čistá a zdravá Technológia nanoe™ nabitá vlhkosťou zvlhčuje pokožku hlavy, aby bola zdravá. Zabraňuje sa tým vysušeniu, ktoré poškodzuje vlasy. Potlačenie statickej elektriny a uhladenie vlasov nanoe™ neutralizuje kladný náboj a uhládza vlasy.
4 režimy pre kompletnú starostlivosť o vlasy, pokožku hlavy a zvyšnú pokožku
Horúci režim
Tento režim sa aktivuje po zapnutí fénu. Je ideálny pre 100 % mokré vlasy. Inšpirovaný profesionálnou technikou známou zo salónov, keď sa horúci vzduch aplikuje na vlasy v smere, v akom sú uložené na pokožke hlavy, a potom sa prepne na chladný vzduch, aby vlasy vychladli. Pomocou tohto režimu môžete replikovať túto profesionálnu techniku aj doma a získať tak konečnú úpravu známu zo salónov.
Špeciálne režimy pre vlasy, pokožku hlavy a zvyšnú pokožku – režim starostlivosti o pokožku hlavy
V tomto režime fén jemne suší pokožku hlavy teplým vzduchom s teplotou približne 50 °C*¹. Technológia nanoe™ dodáva vlhkosť, ktorá zabraňuje vysušeniu. Výsledkom je zdravšia pokožka hlavy. *¹ Pri teplote okolia 23 °C.
Špeciálne režimy pre vlasy, pokožku hlavy a zvyšnú pokožku – režim starostlivosti o pokožku
V tomto režime sa na pokožku nanášajú častice nanoe™ nabité vlhkosťou. Tento režim používajte na konci sušenia približne jednu minútu.
Špeciálne režimy pre vlasy, pokožku hlavy a zvyšnú pokožku – inteligentný režim riadenia teploty
Vstavaný snímač okolitej teploty meria teplotu okolitého vzduchu a upravuje prúdenie vzduchu na príjemnú teplotu sušenia v akomkoľvek ročnom období.
Filter s jednoduchým čistením
Zariadenie je odolné voči prachu. Prach možno utrieť vreckovkou.
Viacero režimov
Dotykom tlačidla môžete poľahky vybrať ktorýkoľvek z rôznych režimov teploty vzduchu.
Posuvný prepínač
Plynulý posuvný prepínač znižuje tlak na prsty a nechty, takže objem vzduchu môžete upravovať jemným dotykom.
Držadlo umožňujúce zloženie
Držadlo možno zložiť, aby sa nepoužívaný fén mohol prakticky a kompaktne skladovať.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov