Palsar7 Masážny valček a doštička Guasha (biely jadeit)

1×1 set, masážny valček a doštička

Značka: PALSAR7

Masážny valček (face-roller) a masážna doštička Guasha sú ideálnym pomocníkom v každodennej starostlivosti o pleť, ktorá je vďaka nemu omladená, pevnejšia a bez vrások.

54,49
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Palsar7 Masážny valček a doštička Guasha (biely jadeit) 1×1 set, masážny valček a doštička

X55369

Hlavný popis produktu

Produkty PALSAR7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom!

Masážny valček na tvár:

Masážny valček na tvár podporuje absorpciu vašej obľúbenej ošetrujúce kozmetiky - krému, séra, oleja alebo masky. Vďaka masáži a zvýšenej cirkulácii krvi sa produkty vstrebávajú hlbšie do pleti a účinkujú tak rýchlejšie a intenzívnejšie. Masážny valček však možno použiť aj samostatne bez akéhokoľvek podkladu.

Jeho chladivé účinky priaznivo pôsobia proti opuchom a kruhom pod očami. Masážny valček je vhodný aj pre citlivú či problematickú pleť - vďaka lepšiemu prekrveniu pleti sa hojenie akné urýchli.

Účinky masážneho valčeka:

Obnovuje cirkuláciu krvi stimuluje kožu k väčšej produkcii kolagénu eliminuje toxíny a prebytočné tekutiny z tváre pleť vyhladzuje a omladzuje vyrovnáva tón pleti odstraňuje svalové napätie okolo čeľustí pomáha absorbovať ošetrujúcu kozmetiku

Rozmery masážneho valčeka:

Dĺžka masážneho valčeka: 13,5 - 14 cm

Väčší valček: 4 - 4,5 cm

Menší valček: 2 - 2,5 cm

Materiál masážneho valčeka: minerál (biely jadeit) kov

Masážna doštička Guasha:

Masáž tváre aj tela Guasha je masážna metóda čínskej medicíny, ktorá pomáha odplavovať z tela usadené toxíny, vyhladzovať vrásky a spevňovať tvárovej kontúry. Tvárová guasha môže nahradiť invazívne zásahy do tváre ako je facelifting, intradermálne injekcie alebo botulotoxínové výplne vrások. Výsledkom masáže pomocou doštičky je prehriatie tváre (prípadne celého tela), zjednotenie tónu pleti, uvoľnenie napätia a vylepšenie celkového vzhľadu tváre.

Masáž Guasha sa odporúča používať nanajvýš 3 × týždenne, doštička nie je určená k každodennej masáži. Neodporúča sa pre masáž aknóznej pleti.

Účinky masáže Guasha:

vyhladzuje vrásky a nerovnosti pomáha odstrániť pigmentové škvrny zmierňuje vačky a kruhy pod očami pomáha zmierniť žilky v tvári zjednocuje tón pleti pomáha proti bolestivým svalom celého tela

Materiál masážnej doštičky: minerál (biely jadeit)

Rozmery masážnej doštičky: 5,2 × 8,9 × 0,5 cm (š x v x h) "


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.