Palsar7 Masážny valček a doštička Guasha, ruženín

1×1 set, masážny valček a doštička

Značka: PALSAR7

Masážny valček (face-roller) a masážna doštička Guasha sú ideálnym pomocníkom v každodennej starostlivosti o pleť, ktorá je vďaka nemu omladená, pevnejšia a bez vrások.

Na sklade v eshope
24,59
Ušetríte 11%

Pôvodná cena:  27,59 €  ·  zľava 3,00 €

Najnižšia cena pred zľavou: 27.59 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Palsar7 Masážny valček a doštička Guasha, ruženín 1×1 set, masážny valček a doštička

X55363

Hlavný popis produktu

Produkty PALSAR7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! 1

Masážny valček na tvár:

Masážny valček na tvár podporuje absorpciu vašej obľúbenej ošetrujúce kozmetiky - krému, séra, oleja alebo masky. Vďaka masáži a zvýšenej cirkulácii krvi sa produkty vstrebávajú hlbšie do pleti a účinkujú tak rýchlejšie a intenzívnejšie. Masážny valček však možno použiť aj samostatne bez akéhokoľvek podkladu. Jeho chladivé účinky priaznivo pôsobia proti opuchom a kruhom pod očami. Masážny valček je vhodný aj pre citlivú či problematickú pleť - vďaka lepšiemu prekrveniu pleti sa hojenie akné urýchli.

Účinky masážneho valčeka:

obnovuje cirkuláciu krvi stimuluje kožu k väčšej produkcii kolagénu eliminuje toxíny a prebytočné tekutiny z tváre pleť vyhladzuje a omladzuje vyrovnáva tón pleti odstraňuje svalové napätie okolo čeľustí pomáha absorbovať ošetrujúcu kozmetiku

Rozmery masážneho valčeka:

Dĺžka masážneho valčeka: 13,5 - 14 cm

Väčší valček: 4 - 4,5 cm

Menší valček: 2 - 2,5 cm

Materiál masážneho valčeka: minerál (ruženín) kov 

Masážna doštička Guasha:

Masáž tváre aj tela Guasha je masážna metóda čínskej medicíny, ktorá pomáha odplavovať z tela usadené toxíny, vyhladzovať vrásky a spevňovať tvárové kontúry. Tvárová guasha môže nahradiť invazívne zásahy do tváre ako je facelifting, intradermálne injekcie alebo botulotoxínové výplne vrások. Výsledkom masáže pomocou doštičky z ruženínu je prehriatie tváre (prípadne celého tela), zjednotenie tónu pleti, uvoľnenie napätia a vylepšenie celkového vzhľadu tváre. Masáž Guasha sa odporúča používať nanajvýš 3x týždenne, doštička nie je určená na každodennú masáž. Neodporúča sa pre masáž aknóznej pleti.

Účinky masáže Guasha:

vyhladzuje vrásky a nerovnosti pomáha odstrániť pigmentové škvrny zmierňuje vačky a kruhy pod očami pomáha zmierniť žilky v tvári zjednocuje tón pleti pomáha proti bolestivým svalom celého tela

Materiál masážnej doštičky: minerál (ruženín)

Rozmery masážnej doštičky: 5,2 x 8,9 x 0,5 cm (š x v x h)


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.