Otrivin Complete 0,5 mg/ml + 0,6 mg/ml

1×10 ml, nosový sprej na tečúcu nádchu

Značka: OTRIVIN
Otrivin Complete sprej na tečúcu nádchu. 4v1.Bojuje so 4 príznakmi nádchy: upchatým nosom, opuchom nosovej sliznice, tečúcou nádchou, tlakom v prínosových dutinách.
7,89
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Otrivin Complete 0,5 mg/ml + 0,6 mg/ml 1×10 ml, nosový sprej na tečúcu nádchu

64744 ADC

Prečo si vybrať Otrivin Complete?

Sila 2 účinných látok*

* Otrivin Complete 0,5 mg/ml + 0,6 mg/ml nosová roztoková aerodisperzia obsahuje xylometazolínium-chlorid a ipratrópium-bromid.

Uvoľnuje upchatý nos

Zmierňuje opuch nosovej sliznice a napomáha uvoľniť tlak v prínosových dutinách.

4 v 1 Bojuje so 4 hlavnými príznakmi nádchy: 

Upchatým nosom, opuchom nosovej sliznice, tečúcou nádchou a tlakom v prínosových dutinách

Čo môže spôsobiť upchatie nosa?

Nádcha a prechladnutie

Jedná sa o infekčné ochorenie horných dýchacích ciest vírusového pôvodu, môže byť spôsobená viac ako 200 rôznymi druhmi vírusov. Pri prechladnutí môžeš cítiť napríklad bolesť v krku, môže ťa trápiť kašeľ, nádcha a upchatý nos. Otrivin uvoľňuje upchatý nos a tým pomáha dýchať ľahšie.

Zápal prínosových dutín

Môžeš sa cítiť nepríjemne, cítiť tlak v dutinách, bolesť hlavy. Otrivin môže pomôcť uľaviť od príznakov zápalu vedľajších nosových dutín. Rýchlo uvoľní upchatý nos odstránením nahromadeného hlienu a uľahčí tak dýchanie.

 

Alergia

Ak máte alergiu, Váš imunitný systému reaguje neprimerane na látky (alergény) vo Vašom okolí. Pri stretnutí s týmto alergénom začne uvoľňovať látky, ktoré spôsobujú príznaky alergie ako sú opuch sliznice, svrbenie, kýchanie, tečúcu nádchu a iné... Otrivin vám môže pomôcť pri liečbe upchatého nosa, pri sennej alebo inej alergickej nádche.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.