Oral B Elektrická zubná kefka Junior sensitive

1×1 ks, detská zubná kefka

Značka: ORAL-B

Vďaka zábavným farbám je čistenie zubov pre deti nad 6 rokov zábavou. Časovač čistenia zubov naučí deti čistiť si zuby 2 minúty tak, ako to odporúčajú zubní lekári.

Na sklade v eshope
37,99
Ušetríte 15%

Pôvodná cena:  44,79 €  ·  zľava 6,80 €

Najnižšia cena pred zľavou: 41.29 €

Doprava zadarmo

O produkte: Oral B Elektrická zubná kefka Junior sensitive 1×1 ks, detská zubná kefka

X43276

Hlavný popis produktu

Naučiť deti, aby si čistili zuby, nemusí byť ľahké. Akumulátorové elektrické zubné kefky Oral-B Junior 6+ Zelená prichádzajú vo veselých farbách, ktoré motivujú deti, aby si čistili zuby a získali zdravé návyky na celý život.

Táto akumulátorová elektrická zubná kefka pre deti má extra mäkké štetinky, ktorých jemnosť na detské zuby a ďasná je klinicky overená, rovnako ako odstraňovanie väčšieho množstva zubného povlaku v porovnaní s manuálnou zubnou kefkou. Vstavaný časovač čistenia zubov učí deti čistiť si zuby 2 minúty tak, ako to odporúčajú zubní lekári, a navyše ich upozorní po každých 3 sekundách zmeniť oblasť čistenia v ústnej dutine.

Akumulátorovú elektrickú zubnú kefku Oral-B Junior 6+ odporúča Nadácia pre zdravie ústnej dutiny a dostanete ju spolu so sprievodcom čistením zubov, ktorý vám pomôže naučiť deti čistiť si zuby správne každý deň. Balenie obsahuje: Jednu detskú elektrickú zubnú kefku s purpurovou akumulátorovou rukoväťou (na elektronické batérie) s dvomi kolíkmi a jednu náhradnú čistiacu hlavicu zubnej kefky sensitive.

Elektrická zubná kefka Oral-B Junior 6+ je kompatibilná s týmito náhradnými čistiacimi hlavicami: CrossAction, 3D White, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, Floss Action, Tri Zone, Dual Clean, Power Tip a Ortho Care.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.