OMISAN Sodyal Unica Roztok na kontaktné šošovky

1×360 ml, pre všetky typy kontaktných šošoviek

Značka: SODYAL
Sodyal roztok All in One na komplexnú starostlivosť pre všetky typy kontaktných šošoviek. Vhodný aj pre veľmi citlivé oči vďaka svojmu zloženiu a hlavne Hyaluronátu sodnému s veľmi účinnou lubrikáciou.
Na sklade v eshope
7,29
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X49518 ADC

Roztok šošovky dezinfikuje, uchováva, čistí, lubrikuje, oplachuje a odstraňuje proteíny. Naplňte púzdro novým roztokom, šošovky vložte do púzdra a dobre uzatvorte. Pre dôkladnú dezinfekciu ponechajte šošovky v roztoku najmenej 4 hodiny. Šošovky pred aplikáciou dôkladne opláchnite čistým roztokom. Po použití fľašku dobre zatvorte a chráňte pred zdrojmi tepla. Koncovku nevystavujte žiadnym dotykom, hrozí riziko kontaminácie.

Komplexný roztok (All in one solution) na všetky druhy kontaktných šošoviek. Obsahuje hyaluronat sodný a tým má predlženú dobu lubrikácie a hydratácie. Napomáha dezinfikovať, čistiť, chrániť, hydratovať, lubrikovať a oplachovať kontaktné šošovky.

Spôsob použitia

Pri používaní postupujte podľa príbalového letáka. Čistými rukami aplikujte šošovky do očí. Po vybratí šošovky vložte do púzdra a zalejte doplna roztokom. Nechajte min. 4 hodiny pôsobiť roztok pre dokonalú dezinfekciu. Po vybratí z púzdra šošovky roztokom riadne opláchnite.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.