Nutrilon Advanced 4 Vanilla

6×800 g, dojčenské mlieko

Značka: NUTRILON
Objavte našu najnovšiu inováciu mliek Nutrilon 4 Advanced, špeciálne vyvinutou pre podporu imunitného systému A normálneho VÝVOJA *
Darček k nákupu K nákupu vybraných produktov Nutrilon získate LEGO® DUPLO ako darček.
Na sklade v eshope
79,99
Doprava zadarmo

O produkte

X66241

Naše jedinečné zloženie obsahuje našu patentovanú zmes oligosacharidov GOS/FOS a LCP **, oligosacharid materského mlieka 3'GL (3'galaktozyllaktóza), ktorý prináša náš unikátny proces výroby, vitamíny C a D, ktoré prispievajú k podpore imunity * a tiež vápnik*. Naše inovovaná receptúra je BEZ PALMOVÉHO OLEJA. Počiatok života vášho dieťatka je výnimočné obdobie. Je krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Musíte sa starať o veľa vecí, a preto je dôležité mať sa na koho obrátiť. Sme tu pre vás. NUTRILON 4 ADVANCED batoľacie mlieko od ukončeného 24. mesiaca obsahuje: HMO 3´GL a zmes oligosacharidov GOS/FOS Živiny na podporu imunitného systému (Vitamíny C a D) - vitamíny C a D* prispevajú k normálnej funkcii imunitného systému Omega-3 (DHA) Vápnik - Vápnik* je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí BEZ PALMOVÉHO OLEJA **LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom

Praktické balenie pre vás:

1. Dvojitý bezpečnostný pás pre dokonalé uzavretie a zachovanie čerstvosti pred prvým použitím.

2. Zacvaknutie pri uzatváraní chráni výživu pred kontamináciou a vysypaním.

3. Navrhnuté tak, aby ste ho mohli ovládať jednou rukou, keď držíte bábätko v druhej.

4. Odmerka na správne dávkovanie.

5. Miesto na odmerku, aby odmerka ani vaše ruky neboli v kontakte s mliečnym práškom.

ĎALŠÍ KROK NA PODPORU IMUNITY* Začiatok života vášho dieťatka je výnimočné obdobie a my veríme, že každá skúsenosť v ich živote im pomáha budovať odolnosť. Predstavujeme vám našu najnovšiu inováciu, Nutrilon Advanced, špeciálne vyvinutý na podporu imunitného systému a normálneho vývoja vášho dieťaťa*.

Prečo si vybrať batoľacie mlieko Nutrilon?

Medzi hlavné výhody mliečok Nutrilon patria: - HMO 3´GL: Oligosacharid materského mlieka 3´galaktozyllaktóza, ktorú přináša náš unikátny proces - Zmes oligosacharidov GOS/FOS: napodobňujú funkciu oligosacharidov v materskom mlieku - ŽIVINY PRE PODPORU IMUNITNÉHO SYSTÉMU: Vitamíny C, D* prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému - VÁPNIK: Vápnik* potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí - BEZ PALMOVÉHO OLEJA **LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom  Vitamíny C a D prispievajúce k normálnej funkcii imunitného systému. Vápnik, ktorý je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí. Naše jedinečné zloženie obsahuje patentovanú zmes oligosacharidov GOS/FOS a LCP**, oligosacharid materského mlieka 3'GL (3'galaktozyllaktóza), ktorý prináša náš jedinečný výrobný proces, vitamíny C a D na podporu imunity* a vápnik potrebný pre normálny rast a vývoj kostí*. Naše inovatívne zloženie je BEZ PALMOVÉHO OLEJA. *Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, vápnik je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u dětí. **LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom Expert na výživu v ranom veku Nutricia má viac ako 120 rokov skúseností s výživou detí. S našim tímom päťsto vedcov a odborníkov sme už 50 rokov nadšenými priekopníkmi vo výskume vplyvu výživy na vývoj batoliat a ich imunitný systém.

Prečo dôverovať značke Nutrilon?

Batoľacie mlieka Nutrilon sú vyvinuté na základe výskumu výživy detí. Už viac než 50 rokov sa náš tím päťsto vedcov a odborníkov venuje výskumu vplyvu výživy na vývoj batoliat a ich imunitný systém. Príbeh Nutrilonu začína v prírode Mlieka Nutrilon vyrábame z vysoko kvalitného mlieka od kravičiek z kontrolovaných chovov. Vďaka inovatívnym technológiám uchovávame to najlepšie z prírody. Naše mlieko obsahuje iba starostlivo vybrané ingrediencie, prispôsobené výživovým potrebám detí. Základom mlieka Nutrilon je naša jedinečná receptúra, ktorú neustále vylepšujeme v najmodernejších vývojových centrách po celom svete. Aby bábätko dostávalo to najlepšie od samého začiatku, neustále vylepšujeme našu receptúru. Snažíme sa, aby boli naše produkty najvyššej kvality, priateľské k prírode a hlavne jednoduché na použitie. Spoločnosť Nutricia je už od roku 1896 priekopníkom v oblasti nutričných riešení s cieľom pomáhať zlepšovať život svojich zákazníkov a umožniť im prežívať plnohodnotne každý deň. Za filozofiou a úspechom stojí dlhoročný výskum a inovácie. Vďaka svojmu portfóliu sprevádzajú výrobky spoločnosti Nutricia človeka celým jeho životom. Nutricia podporuje zdravý rast a vývoj už počas prvých 1000 dní života a ponúka riešenia v niektorých zdravotných výzvach – pre predčasne narodené deti, pri potravinových alergiách, pri vzácnych metabolických poruchách, v dobe chronickej choroby ako je krehkosť seniorov, onkologické ochorenia, apod. Od roku 2007 je spoločnosť Nutricia súčasťou skupiny Danone a prispieva k náplni celosvetovej vízie „One Planet. One Health“. Produkty spoločnosti Nutricia sú na slovenskom trhu dostupné už viac ako 20 rokov, reprezentované značkami Nutrilon, Hami či Nutridrink.

Ako pripraviť následné mlieko Nutrilon:

1. Vysterilizujte všetko používané náčinie a prevarte pitnú vodu. Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (pozrite tabuľku) vlejte do vysterilizovaného hrnčeka.

2. Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou špeciálnej plastovej pásky vo vnútri obalu.

3. Do hrnčeka s vodou pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (pozrite tabuľku). Ihneď po uzatvorení hrnčeka ho dôkladne pretrepte 10 sekúnd vo zvislej polohe.

4. Pred podávaním overte teplotu mlieka kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.

Uchovávanie:

Po každom použití obal starostlivo uzavrite. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nevkladajte dovnútra vlhkú odmerku. Spotrebujte do 1 mesiaca od otvorenia. Skladujte v suchu a chlade (max. do 25 °C, nie v chladničke). Balené v ochrannej atmosfére.

Dôležité upozornenie:

Výrobok je určený na výživu malých detí od ukončeného 24. mesiaca. Nutrilon 4 Advanced Vanilla má byť súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa a nie je náhradou materského mlieka. Je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu aj uvedených odporúčaní. Nevhodné pre deti do 1 roku veku. Mliečna výživa pre malé deti v prášku. Dojčenie je pre deti najlepšie. Podporujeme odporúčanie WHO - plné dojčenie v prvých 6 mesiacoch veku a pokračovanie až do 2 rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy.

Dôležité rady:

Pripravenú stravu spotrebovať do 2 hodín. Nespotrebovanú stravu vždy zlikvidovať. Nepoužívať opakovane prevarenú vodu. Skladovať na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, abyste predišli opareniu dieťaťa v dôsledku nervovnomerného ohriatia. Vyvarujte se dlhému kontaktu mliečnej výživy so zúbkami - zvyšuje riziko výskytu zubného kazu. Starajte sa pravidelne o zúbky dieťaťa, najmä pred spaním. Požiadajte o radu zubného lekára.

Zloženie:

Laktóza (z mléka/z mlieka), sušené odtučněné mléko/odtučnené mlieko, maltodextrin/maltodextrín, galaktooligosacharidy (z mléka/z mlieka) 8,6 %, demineralizovaná syrovátka/srvátka (z mléka/z mlieka), koncentrát syrovátkové bílkoviny/srvátkovej bielkoviny (z mléka/z mlieka), rostlinné/rastlinné oleje (řepkový/repkový, slunečnicový/slnečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové/slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,6 %, uhličitan vápenatý, rybí olej, citronan/citran draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý/horečnatý, citronan/citran sodný, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), chlorid cholinu/cholín chlorid, aroma (vanilin) / aróma (vanilín), síran železnatý, inositol/inozitol, chlorid hořečnatý/horečnatý, L-askorban sodný, síran zinečnatý/zinočnatý, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát/pantotenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, nikotinamid/nikotínamid, riboflavin/riboflavín, retinylpalmitát, cholekalciferol, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, thiamin/tiamín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová/pteroylmonoglutámová (kyselina listová), fytomenadion/fytomenadión, D-biotin/D-biotín, kyanokobalamin/kyanokobalamín.

Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.