Nupo Snack Bite – Chocolate Break 3 porcie

1×3 ks, čokoládový keks 64,5 g

Značka: NUPO
5.0

Doprajte si tento lahodne čokoládový chrumkavý keksík s jemnou krémovou náplňou – a bez pridaného cukru! Pre chvíle, keď potrebujete extra špeciálnu pochúťku!

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

3,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Nupo Snack Bite – Chocolate Break 3 porcie 1×3 ks, čokoládový keks 64,5 g

X63405

Hlavný popis produktu

Doprajte si tento lahodne čokoládový chrumkavý keksík s jemnou krémovou náplňou – a bez pridaného cukru! Pre chvíle, keď potrebujete extra špeciálnu pochúťku! Nupo Snack Bite Chocolate Break je snack bez viny s chrumkavými sušienkami a jemnou krémovou náplňou – bez pridaných cukrov. Nielen to, Chocolate Break je obohatený o srvátkový proteín a obsahuje o 86 % menej cukrov ako bežné čokoládové vafle*.

Ideálna pochúťka, ktorá naplní presne 113 kcal na porciu (21,5 g) v počte kalórií. Čisté rozmaznávanie – bez viny! *v porovnaní s podobnými bežnými cukrovinkami Chrumkavé oblátkové keksíky s kakaovou krémovou náplňou a polevou z mliečnej čokolády obohatenej o bielkoviny s obsahom maltitolu. Obsahuje sladidlo. Nupo Snack Bite Chocolate Break … v každom balení obsahuje tri čokoládové kúsky. … je perfektný, keď máte náladu na niečo sladké a chrumkavé. … by sa malo považovať výlučne za lahodný snack.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.