NUPO Diétna polievka Thajská pikantná kuracia

12×32 g, diétna polievka

Značka: NUPO

Špeciálna potravina určená ako náhrada príjmu potravy pri snahe schudnúť.

18,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NUPO Diétna polievka Thajská pikantná kuracia 12×32 g, diétna polievka

X25524

Hlavný popis produktu

Diétna polievka - Pikantná Thajská kuracia - potravina určená pri diétach so zníženou energetickou hodnotou určená na regulovanie telesnej hmotnosti, určená ako náhrada celodenného príjmu potravy (pri konzumácii 6 porcií NUPO v kombinácii s koktailmi NUPO a polievkami).

Diétna polievka s exotickou korenistou chuťou obsahuje 115 kalórií v jednej porcii. Pri konzumácii 6 porcií denne denný príjem nepresiahne 700 kalórií, čím prispieva k znižovaniu telesnej hmotnosti.

Balenie obsahuje 12 samostatných porcií s hmotnosťou 32 gramov.

Spôsob použitia

Návod na použitie: za stáleho miešania sa obsah vrecúška (32g) rozmieša sa s 300 ml vody, premieša sa a nechá sa postáť 3-5 minút.

Alergény: sója, mlieko a vajcia.

Upozornenie: Diétna potravina nie je vhodná pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Denná dávka diétneho programu pozostáva zo 6 porcií produktov, čo je úplná náhrada stravy na regulovanie telesnej hmotnosti. Denná dávka obsahuje primerané množstvo všetkých základných živín na deň. Dbajte na primeraný denný príjem tekutín. Diétny program sa nesmie používať viac ako 3 týždne bez lekárskeho dozoru. Skladovať na suchom mieste, chránené pred priamym slnečným žiarením.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.