MYOovunelle

1×3 ks, vaginálne čapíky

Značka: EXELTIS

vaginálne čapíky, ktoré zvyšujú pravdepodobnosť oplodnenia a tehotenstva

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: MYOovunelle 1×3 ks, vaginálne čapíky

X44278 ADC

Zdravotnícka pomôcka zvyšuje pravdepodobnosť oplodnenia a tehotenstva v spontánnych alebo indukovaných cykloch vytváraním priaznivých podmienok pre funkčnosť spermií. Používanie produktu sprevádzané starostlivým plánovaním pohlavného styku, pomáha páru pri jeho snahe o oplodnenie.

Spôsob použitia

Opatrne sa zavedie do pošvy 1 čapík každý druhý deň (najlepšie večer pred spaním) počas predovulačného obdobia (od 11. do 16. dňa pri pravidelnom 28-dňovom cykle), ktoré je možné zistiť pomocou elektronických zariadení hormonálnej detekcie a/alebo priamym vyhodnotením cervikálneho hlienu. Pohlavný styk sa plánuje minimálne 6 hodín po vložení čapíka.

Upozornenie: Používanie všetkých produktov na lokálne použitie, najmä ak je dlhšie, môže viesť k precitlivenosti. Produkt sa musí podávať len vaginálne. Nepoužívať produkt pri alergii na akúkoľvek jeho zložku. Nepoužívať produkt po dátume expirácie. Nepoužívať produkt, ak je obal porušený. Uchovávať mimo dosahu detí. Uchovávať pri teplote od 0 do 25 °C, chrániť pred svetlom a skladovať na suchom mieste ďaleko od zdrojov tepla.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.