Moringa Caribbean Probiotic

1×30 cps, komplex 10 kmeňov

Značka: MORINGA

Komplex 10 kmeňov vitálnych probiotických mikroorganizmov - bifidobaktérií a laktobacilov so vzácnym Lactobacillus plantarum a čistého prášku Moringa Caribbean v BIO kvalite vo vegan kapsuliach.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

26,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Moringa Caribbean Probiotic 1×30 cps, komplex 10 kmeňov

X58151 ADC

Výživový doplnok.
Obsahuje komplex 10 kmeňov bifidobaktérií a laktobacilov - vitálnych mikroorganizmov 10x109 KTJ (kolónie tvoriace jednotku) a čistého prášku Moringa Caribbean v BIO kvalite.

Denná dávka (1 kapsula) obsahuje 10 miliárd vitálnych mikroorganizmov - každý kmeň kultivovaný samostatne: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lacto- bacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus.Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie: Deti od 3-5 rokov pod dohľadom rodičov. Dospelí a deti od 6 rokov 1 kapsulu denne s jedlom. Užite najmenej 2-3 hodiny pred alebo po užití antibiotík.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Výživový doplnok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy. Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25°C, v uzatvorenom obale. Chráňte pred vlhkom, mrazom, priamym slnečným svetlom a sálavým teplom. Uskladňujte mimo dosah detí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.