Maxxo Vm Comfort Vakuovacia Balicka 1ks

1×1 ks

Značka: MAXXO
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
75,79
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Maxxo Vm Comfort Vakuovacia Balicka 1ks 1×1 ks

X002799

Hlavný popis produktu

MAXX VM Comfort
Uložte si svoje jedlá bezpečne do chladničky alebo mrazničky a predĺžte ich čerstvosť a trvanlivosť odsatím vzduchu z vrecka či škatuľky. Plne automatická Vákuová balička MAXX VM Comfort na prvý pohľad zaujme svojim moderným nerezovým dizajnom a svojou jednoduchosťou a ľahkou obsluhou, vďaka unikátnemu systému uzatváranie pomocou komfortné rukoväte. MAXX VM Comfort Vás poteší plne automatickou prevádzkou, rýchlym chodom a jednoduchým ovládaním. Pracuje s výkonom kompresora 12 l / min a sacím výkonom 700 mbar a dokáže vákuovať ako suché, tak i mokré potraviny. Podľa vlastnej potreby a konkrétneho jedla si zvoľte jeden zo štyroch prednastavených programov pre vákuovanie: automatický mód, manuálny stráženie odsatého vzduchu pomocou funkcie Pulse, manuálne zvarenie fólie (Seal) a vákuovanie pomocou vákuovacích dóz (Canister).
Comfort1
Vákuovanie v sáčku aj dóze
Balička funguje ako sa sáčky, tak aj s krabičkami. Balička pracuje s rolka a fóliami s šírkou max. 30 cm. Rolku uložíte do vakuovačky a následne odrežete pomocou dodávaného ručného rezáka. Balička je napájaná zo siete, nehrozí preto, že by jej v priebehu procesu vákuovanie došla energia.
Comfort4
kľúčové vlastnosti
Plne automatická vákuová balička potravín
Unikátny systém uzatvárania pomocou komfortné rukoväte
jednoduchá obsluha
Moderný nerezový dizajn
Jednoduchá údržba
Vyberateľná odkvapkávacia nádobka pre prebytočnú vlhkosť
Vákuovanie suchých i mokrých potravín
4 možnosti vákuovania: Automatický mód, Canister- vákuovanie pomocou vákuovacích dóz, Pulse- manuálny odsatie vzduchu, Seal - manuálne zvarenie fólie
Integrovaná hadička pre vákuovacie dózy
Súčasťou balenia bezpečnostné ručné rezák fóliou
Sací výkon 12l / min, 700mbar
hlučnosť ~60dB

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.