Listerine Cool Mint

1×500 ml, ústna voda

Značka: LISTERINE
5.0

Ústna voda bez fluoridu, proti zubnému kazu a proti zápalu ďasien, 500 ml.

Varianty podľa zloženia
Odstrániť
Prihláste sa. Cena pre člena Dr.Max club: 2,79 € (zľava 13%)
3,19

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 3.19 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Listerine Cool Mint 1×500 ml, ústna voda

T00063

Hlavný popis produktu

LISTERINE Coolmint ústna voda 500 ml Ústna voda Listerine Coolmint je doplnkom na čistenie zubov, ktorý dôkladne čistí ústnu dutinu, prispieva k prevencii proti zubnému kazu, ničí baktérie, obmedzuje zubný povlak, ochráni vaše ďasná pred zápalom a udržuje stály pocit sviežeho dychu. Vyskúšajte novú antiseptickú ústnu vodu s prídavkom sviežej mäty pre trvalé odstránenie nepríjemného zápachu z úst. Chráňte svoje ďasná pred vznikom paradentózy pravidelným používaním ústnej vody s fluoridom.

Starajte sa o vaše zuby aspoň ráno a večer v troch základných krokoch:

vyčistite zuby kefkou, použite zubnú niť či medzizubnú kefku na vyčistenie medzizubných priestorov a nakoniec použite ústnu vodu Listerine. Poteší vás výhodné rodinné balenie s objemom 500 ml.

Zloženie:

Aqua, Alcohol, Sorbitol, Poloxamér 407, Benzoic acid, Sodium saccharine, Eucalyptol, Aroma, Methyl salicylate, Thymol, mentol, Sodium benzoate, CI 42053.

Návod na použitie:

Najviac pôsobí predovšetkým pri pravidelnom používaní ráno a večer po vyčistení zubov. Odmerajte 20 ml (4 čajové lyžičky po 5 ml) do pohára, preplachujte priestor okolo zubov a ďasien po dobu 30 sekúnd. Nakoniec vodu vypľujte.

Dôležité upozornenie:

Prípravok nie je vhodný pre deti do 12 rokov. Prípravok nepoužívajte, ak je obal poškodený. Prípravok nerieďte, neprehĺtajte a nepoužívajte priamo z fľaše. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.