LIFTEA COLAGENOVA HA

1x390 g, prášok na prípravu nápoja, čokoládová príchuť

Značka: LIFTEA

Výživový doplnok so sladidlom s obsahom hydrolyzovaného kolagénu Peptan® a kyseliny hyalurónovej ExceptionHYAL®. Liftea COLAGENOVA HA obsahuje patentovaný hydrolyzovaný kolagén Peptan®, ktorý má viac ako 97 % proteínov vo forme, ktorá je pre naše telo optimálne vstrebateľná a využiteľná.

27,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: LIFTEA COLAGENOVA HA 1x390 g, prášok na prípravu nápoja, čokoládová príchuť

X70959 ADC

Výživový doplnok so sladidlom s obsahom hydrolyzovaného kolagénu Peptan® a kyseliny hyalurónovej ExceptionHYAL®. Liftea COLAGENOVA HA obsahuje patentovaný hydrolyzovaný kolagén Peptan®, ktorý má viac ako 97 % proteínov vo forme, ktorá je pre naše telo optimálne vstrebateľná a využiteľná. Naviac obsahuje 18 aminokyselín vrátane 8 esenciálnych, ktoré si naše telo nevie samé vytvoriť, rýchlo rozpustný prášok s lahodnou čokoládovou príchuťou.

Zloženie: hydrolyzovaný kolagén Peptan® 10 g, prírodný odtučnený kakaový prášok 1,36 g, maltodextrín 1,32 g, prírodná čokoládová príchuť 160 mg, kyselina hyalurónová ExceptionHYAL® 100 mg, oxid kremičitý 25 mg, sladidlo sukralóza vyrobené z cukrovej trstiny 20 mg.

Spôsob použitia

Kedykoľvek počas dňa si pripravíte nápoj rozmiešaním 2 odmeriek prášku v 2 dl vody, v jogurte alebo v nesýtenom nápoji podľa chuti. Odmerka je priložená.

Upozornenie: Nevhodné pre deti a osoby s fenylketonúriou. Odporúčaná ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote do 25 °C.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.