LEROS ROZKVITNUTE VIANOCE

1×1 ks

Značka: LEROS

Darčekové balenie čajov.

16,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: LEROS ROZKVITNUTE VIANOCE 1×1 ks

X68298 ADC

Darčekové balenie obsahuje:

  • Kvet slezu lesného - jednodruhová sypaná bylina.
  • BIO baza čierna - jednodruhová sypaná bylina.
  • Kvet divozelu - jednodruhová sypaná bylina.

Zloženie:
Kvet slezu lesného - Kvet slezu lesného (Malvae sylvestris flos) 100 %.
BIO baza čierna - Kvet bazy čiernej (Sambuci nigrae flos) 100 %.
Kvet divozelu - Kvet divozelu (Verbasci flos) 100 %. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Kvet slezu lesného:
Pije sa 2 – 3x denne.
1 – 2 čajové lyžičky kvetov sa zalejú vriacou vodou (250 ml), vylúhujú sa  5 – 10 minút a precedia sa. Čaj sa pripravuje vždy čerstvý.

Upozornenie: Tehotné ženy by mali užívanie čaju konzultovať so svojím lekárom. U citlivých osôb možnosť alergických reakcií. Nepoužívajte pri precitlivenosti na slez. Neužívajte dlhodobo. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte na suchom mieste pri telote do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosah detí.

BIO baza čierna:
Pije sa 1 šálka denne.
1 čajová lyžička kvetov sa zaleje vriacou vodou (250 ml), vylúhuje sa 10 minút a precedí sa. Čaj je možné dochutiť, najlepšie medom. Pripravuje sa vždy čerstvý. 

Upozornenie: Nie je určené pre deti. Nepoužívajte pri precitlivenosti na kvet bazy čiernej. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.  Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte na suchom mieste pri telote do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosah detí.

Kvet divozelu:
Pije sa 1 – 2x denne.
1 čajová lyžička kvetov sa zaleje vriacou vodou (250 ml), vylúhuje sa 10 – 15 minút a dôkladne sa precedí, aby sa odstránili aj jemné chĺpky, ktoré môžu dráždiť sliznicu. Čaj sa pripravuje vždy čerstvý.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na divozel. Neužívajte dlhodobo. Neprekračujte uvedené dávkovanie. U citlivých osôb možnosť alergických reakcií.  Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte na suchom mieste pri telote do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosah detí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.