LE BIBERON FRANCAIS X STELLA MCCARTNEY Cumlík 6+m, DALMATIENS

1×1 ks, cumlík 6+m

Fyziologický silikónový cumlík LE BIBERON FRANCAIS z kolekcia STELLA MCCARTNEY KIDS, vhodný od 6 mesiacov.

13,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: LE BIBERON FRANCAIS X STELLA MCCARTNEY Cumlík 6+m, DALMATIENS 1×1 ks, cumlík 6+m

X68228

Hlavný popis produktu

Fyziologický ultraprofilovaný cumlík z mimoriadne jemného silikónu prémiovej kvality, vyvinutý špeciálne do malých detských úst. Dodávaný s ochranným sterilizačným krytom. Starostlivosť a čistenie: Pred prvým použitím vložte cumlík na 5 minút do vriacej vody. Nechajte vychladnúť a vytlačte všetku zachytenú vodu z cumlíka pre zabezpečenie hygieny.

Pred každým použitím dôkladne očistite pod tečúcou teplou vodou. Pre deti do 3 mesiacov cumlík pravidelne dezinfikujte (napr. vyvarením). Uistite sa, že je v hrnci vždy dostatok vody, aby ste predišli poškodeniu. Neumývajte v umývačke riadu ani nedezinfikujte v mikrovlnnej rúre – čistiace prostriedky alebo zahrievanie môžu spôsobiť poškodenie.

Nenechávajte cumlík na priamom slnku alebo v blízkosti zdroja tepla ani ho nenechávajte v dezinfekčnom prostriedku („sterilizačný roztok“) dlhšie, ako sa odporúča, pretože to môže cumlík oslabiť. Nikdy nenamáčajte cumlík do sladkých látok alebo liekov, môže dôjsť k tvorbe zubného kazu a/alebo môže dôjsť k poškodeniu cumlíka.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.