Lauben VacuFit Blender VB01

1×1 ks, vákuový mixér

Značka: LAUBEN

Vákuový mixér, smoothie maker, 3 rýchlosti, automatické odsatie vzduchu, dve mixovacie nádoby a dve prenosné vákuové fľaše súčasťou balenia, vyrobené z odolného tritanu – všetky odnímateľné časti sú vhodné do umývačky, vďaka mixovaniu vo vákuu výsledný pokrm vydrží v chladničke až niekoľko dní bezo zmeny farby či arómy, bez prístupu vzduchu nedochádza k oxidácii a k ničeniu vitamínov a živín

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
53,29
Doprava zadarmo

O produkte: Lauben VacuFit Blender VB01 1×1 ks, vákuový mixér

X57601

Lauben VacuFit® Blender

Revolúcia v mixovaní

Zažite revolúciu v mixovaní s Lauben VacuFit® Blender. Vákuový mixér, ktorý suroviny spracováva bez použitia vzduchu, ponúka oproti klasickým mixérom lepší výsledok vo všetkých smeroch. Lauben VacuFit® Blender funguje na princípe technológie VacuFit®. Pomocou vákuovej pumpy odsaje z nádoby vzduch a až potom suroviny rozmixuje.

Metóda mixovania bez prístupu vzduchu so sebou nesie množstvo benefitov. Pri klasickom mixovaní dochádza k oxidácii a potraviny sa rýchlejšie kazia. Oproti tomu vákuovanie pomáha v potravinách zachovať všetky živiny a vitamíny. Takto rozmixovaným ingredienciám zostane ich pôvodná farba a aróma, majú krémovejšiu konzistenciu a vydržia vám dlhšie čerstvé. Zdravé smoothie si tak môžete pripraviť pokojne večer a vychutnať si ho až ráno po ceste do práce.

Na prenos vám poslúžia praktické keep cupy, ktoré sú súčasťou balenia. Odnímateľné časti sú navyše vyrobené z odolného a ľahkého tritanu, chod zaisťuje tichý motor a všetky jeho komponenty je možné umývať v umývačke riadu.

Vďaka technológii VacuFit® dostaňte zo svojich ingrediencií maximum

Ak zastávate zdravý životný štýl, Lauben VacuFit® Blender je zásah do čierneho. Mixuje vo vákuu, takže pomáha zachovávať všetky dôležité živiny a vitamíny. Ovocie, zelenina alebo aj studené polievky vydržia dlhšie čerstvé a zachovajú si svoju pôvodnú farbu aj arómu. Vákuový mixér si poradí aj s chúlostivými potravinami, ktoré sa bežne rýchlo kazia alebo menia farbu. Nemusíte sa teda báť, že na vás druhý deň v chladničke bude čakať hnedé mango alebo skysnutá jablková šťava.

Večer pripravené, ráno čerstvé

Technológia VacuFit® spočíva v tom, že pred samotným mixovaním vysaje z mixovacej nádoby vzduch pomocou vákuovej pumpy. Vďaka tomu vám potraviny v chladničke vydržia omnoho dlhšie. Stáva sa vám, že sa ráno nestíhate naraňajkovať a po ceste do práce sa zastavujete v stánku s rýchlym občerstvením? Riešenie je jednoduché. S Lauben VacuFit® Blender zvládnete raňajky plné vitamínov z čerstvého ovocia a zeleniny za pár minút. Rozmixujte si smoothie večer, prelejte do keep cupu, uložte do chladničky. Ráno na vás bude čakať rovnako čerstvé a zdravý štart do dňa je váš. Ak máte malé deti, iste oceníte aj možnosť prípravy detských príkrmov a výživ. Vďaka odsatiu vzduchu z uvarenej zeleniny alebo mäsa nebude mať vaše maličké problém s nepríjemným nadúvaním a vy budete mať pokojnejší spánok a pohodové dni. Hotový príkrm vydrží v chladničke čerstvý aj niekoľko dní.

Ľahký, ale odolný

Nádoba na mixovanie aj oba prenosné keep cupy sú vyrobené z tritanu. Tritan je špeciálny materiál certifikovaný pre styk s potravinami, ktorý oproti klasickému plastu neobsahuje zlúčeninu BPA a je tak absolútne zdravotne neškodný. Je odolný proti nárazu a teplu, a teda ho je možné bez problému umývať v umývačke riadu. Tritan je ľahký, takže keep cup môžete pokojne celý deň nosiť v kabelke alebo batohu.

Maximum živín a vitamínov

Technológia VacuFit® pomáha vďaka absencii vzduchu pri mixovaní zachovávať vitamíny a živiny v potravinách a dokáže extrahovať aj tie ťažko dosiahnuteľné, napríklad z orieškov alebo byliniek.

Dlhšia trvanlivosť

Vákuovanie potravín až päťkrát predlžuje ich trvanlivosť, pretože pri ňom nedochádza k oxidácii, počas ktorej sa ovocie a zelenina kazia. S Lauben VacuFit® Blender si môžete zdravú desiatu pripraviť aj dopredu a v chladničke ju nájsť presne tak, ako ste ju tam uložili.

Krémovejšia konzistencia

Vďaka technológii VacuFit®, teda mixovaniu bez prístupu vzduchu, nedochádza ani po dlhšom čase k separácii dužiny od vody, ako sa občas deje pri smoothies z obyčajných mixérov. S Lauben VacuFit® Blender docielite dokonalú krémovú konzistenciu.

Zbohom, hnedé avokádo

Mixovanie vo vákuu prebieha bez prístupu vzduchu, takže aj potraviny, ktoré inak podliehajú rýchlej oxidácii, si zachovajú svoju pôvodnú farbu a čerstvosť.

Keep cups

Súčasťou balenia sú dva praktické keep cupy (400 a 600 ml), v ktorých môžete studené polievky alebo smoothies prenášať, ale aj skladovať. Obsah mixovacej nádoby jednoducho prelejete do keep cupu, pomocou vákuovej pumpy odsajete vzduch a uložíte do chladničky, kde vám vydrží čerstvý aj niekoľko dní.

Tichý chod

Motor poháňajúci mixér pracuje oproti klasickým mixérom pomerne ticho a v domácnosti toľko neruší.

Udržateľný tritan

Tritan, z ktorého je vyrobená mixovacia nádoba aj prenosné keep cupy, je odolnejším a udržateľnejším variantom bežne používaného plastu. Navyše je priamo určený na styk s potravinami a nevytvára žiadne nežiaduce chute ani pachy. Vďaka absencii zlúčeniny BPA je absolútne zdravotne neškodný.

Rozumie si s umývačkou

Vďaka odolnosti tritanu, z ktorého je mixér vyrobený, je možné všetky jeho komponenty umývať v umývačke riadu. Nemusíte sa teda báť, že by príprava smoothie bola vykúpená hodinou strávenou pri dreze.

Poistka proti prehriatiu

Mixér je vybavený poistkou, ktorá ho automaticky vypne, ak by hrozilo zničenie prehriatím. Nemusíte sa teda obmedzovať, bez obáv mixujte, kým nebude výsledok perfektný.

Video tutoriál

Ovládanie Lauben VacuFit® Blender je jednoduché a nie je potrebné čítať zdĺhavé a nezrozumiteľné návody. Celý proces v okamihu pochopíte z video tutoriálu, ktorý sa vám prehrá po naskenovaní QR kódu.

Vysoké otáčky

Vďaka vysokým otáčkam – až 20 000 za minútu – nie je problém dosiahnuť skvelé výsledky aj v prípade mrazeného ovocia či tvrdých plodov.

Bezpečné použitie

Mixér má na spodnej strane dve protišmykové nôžky, vďaka ktorým je mimoriadne stabilný.

Úložný priestor na kábel

Na spodnej strane tela sa nachádza priestor na uloženie zmotaného kábla. Pri zapojení na kuchynskej linke je možné teda použiť iba tú dĺžku, ktorú potrebujete bez toho, aby sa vám niekde plietol zvyšok šnúry.

Parametry


Názov produktuLauben VacuFit® Blender VB01
ModelLBNVB01
Príkon220 ~ 240 V, 50/60 Hz
Výkon300 W
Maximálny čas nepretržitej prevádzky≤ 1 minúta
Minimálna pauza medzi jednotlivými mixovacími cyklami≥ 2 minúty

Obsah balenia

  • Lauben VacuFit® Blender LBNVB01
  • Tritanová mixovacia nádoba 700 ml
  • Tritanová mixovacia nádoba na suché plody
  • Tritanový prenosný hrnček 400 ml
  • Tritanový prenosný hrnček 600 ml

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.