Lauben Grinder 200ST

1×1 ks, elektrický mlynček

Značka: LAUBEN
5.0

Elektrický mlynček na kávu, príkon 200 W, kvalitné trieštivé nože z nerezovej oceli #304, objem 50 g, celomedený motor, nerezová nádoba aj telo, tichý chod, poistka proti prehriatiu

24,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lauben Grinder 200ST 1×1 ks, elektrický mlynček

X57599

Lauben Grinder 200ST

Dokonale namletá káva, orechy alebo korenie

Lauben Grinder 200ST je skvelým pomocníkom pre všetkých milovníkov kvalitnej kávy. Mlynček je vybavený silným celomedeným motorom, ktorý pracuje pri príkone 200 W a má dlhšiu životnosť. S týmto mlynčekom si v okamžiku poradíte až s 50 g kávových zŕn, ale aj orechov, semienok alebo byliniek. Sekací nôž trieštivého typu z nerezovej ocele #304 sa postará o rovnomerné mletie surovín. Mlynček sa ovláda stlačením pulzového spínača na veku, hrubosť namletia surovín tak môžete jednoducho regulovať. Pre nahrubo namletú kávu alebo oriešky stačí kratší doba mletia, pre dokonale jemnú kávu nechajte mlynček pracovať dlhšiu dobu. Priebeh mletia budete mať celú dobu pod kontrolou vďaka priehľadnému vekuTelo mlynčeka aj mlecia nádoba sú vyrobené z #304 nerezovej ocele, ktorá uchová jedinečnú arómu čerstvo namletej kávy po celú dobu prípravy. Za nezameniteľnou vôňou už sa nemusíte ráno ponáhľať do obľúbenej kaviarne. Mlynček sa ovláda veľmi jednoducho jednou rukou a k uvedeniu do prevádzky stačí zatvorenie a stlačenie veka. Tento spôsob obsluhy je zároveň veľmi bezpečný, pretože mlynček sa nikdy nezapne otvorený. Samozrejmosťou je poistka proti prehriatiu. Poteší vás istotne aj veľmi tichý chod a elegantné minimalistické prevedenie, ktoré z mlynčeka spraví dizajnový doplnok každej kuchyne.

Káva, semienka alebo aj orechy presne podľa vašich predstáv

S kávovými zrnami si mlynček Lauben poradí s prehľadom, zvládne ale aj bylinky, semienka alebo oriešky do vianočných cukroviniek. O rovnomerný a rýchly výsledok sa stará celomedený motor s príkonom 200 W. Veľkou výhodou mlynčeka je možnosť presnej regulácie hrubosti mletia vďaka pulzovému spínaču. Mlynček ovládate stlačením pulzného spínača na veku. Stupeň namletia tak určujete sami dĺžkou celého procesu. Priebeh mletia surovín môžete jednoducho sledovať skrz priehľadné veko mlynčeka.

Kvalitné materiály a prémiový design

Srdcom mlynčeka Lauben je trieštivý nôž z kvalitnej nerezovej ocele #304, ktorý sa postará o rovnomerné namletie surovín. Z rovnakého typu nerezovej ocele je vyrobené telo mlynčeka aj mlecia nádoba. Kvalitné materiály a spracovanie, zabezpečujú dlhšiu životnosť mlynčeka, ale aj uchovanie jedinečnej arómy po celú dobu prípravy. Čerešničkou na torte je minimalistické a elegantné prevedenie mlynčeka, ktoré sa bude vo vašej kuchyni vynímať.

Tichý chod, jednoduchá manipulácia a bezpečie na prvom mieste

Keďže mlynček uvádzate do prevádzky stlačením pulzového spínača po zatvorení veka, nemôže k procesu mletia dôjsť vtedy, keď mlynček správne nezavriete. Samozrejmosťou je poistka proti prehriatiu. Mletie kávy alebo iných surovín zvládnete hravo jednou rukou a kľudne aj za svitania pred odchodom do práce. Mlynček totiž pracuje veľmi ticho. Aj napriek tomu je vybavený veľmi silným motorom, dosahuje hlasitosti len 65 dB, takže zhruba rovnako ako bežná konverzácia.

Vlastnosti

 • Silný motor – Mlynček pracuje pri príkone 200 W, v okamžiku si tak poradí s orechmi, semienkami aj kávou. Výsledkom je až 50 g rovnomerne namletých surovín.
 • Kvalitné nerezové nože – Nože mlynčeku sú vyrobené z nerezovej ocele #304 a zaistia, že kávu alebo semienka nameliete vždy rovnomerne.
 • Nerezová nádoba aj telo – Z rovnakého typu nerezovej ocele je vyrobené celé telo mlynčeka a aj mlecia nádoba. Vďaka tomu si káva vždy zachová svoju jedinečnú arómu po celú dobu mletia.
 • Jednoduchá manipulácia – K ovládaniu mlynčeka vám stačí jedna ruka. Mlynček sa uvádza do prevádzky stlačením pulzového spínača po zatvorení veka. Príprava je teda veľmi jednoduchá, ale i bezpečná.
 • Priehľadné veko – Stupeň namletí surovín si sami regulujete dĺžkou mlecieho procesu, ktorý môžete jednoducho sledovať skrz priehľadné veko.
 • Tichý chod – Obľúbenú kávu si môžete dopriať aj v skorých ranných hodinách. Hlasitosť mlynčeka pri prevádzke totiž dosahuje jen 65 dB, čo je zhruba rovnako ako pri bežnom rozhovore.
 • Dostatočná kapacita – Do mlecej nádoby sa vojde až 50 gramov surovín, v priebehu niekoľkých sekúnd tak pripravíte dostatočné množstvo kávy, aj keď práve organizujete rodinnú oslavu.
 • Poistka proti prehriatiu – pre vyššiu bezpečnosť sme mlynček vybavili takisto poistkou proti prehriatiu.

Parametre


Objem50 g
Príkon200 W
Rozmery20 × 9 cm
Motorcelomedený
Nožez #304 nerezovej ocele
Mlecia nádobaz #304 nerezovej ocele
Kábel100 cm

Obsah balenia

 • Mlynček
 • Priehľadné veko
 • Kábel

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.