KIRKOLINA Classic HerbaBodyLine bylinná zmes

25×2 g, bylinná zmes v nálevových vreckách

Značka: KIRKOLINA

Bylinná zmes v nálevových vreckách.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

6,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: KIRKOLINA Classic HerbaBodyLine bylinná zmes 25×2 g, bylinná zmes v nálevových vreckách

X31243 ADC

Hlavný popis produktu

Spôsob použitia

1 vrecúško sa zaleje vriacou vodou (cca 200 ml) a nechá sa 10 minút vylúhovať. Dospelým sa odporúča piť bez cukru 2x denne po jedle. 

Neužívať dlhšie ako 1-2 týždne. Dlhodobé užívanie sa neodporúča, nakoľko môže vzniknúť návykový syndróm, ktorý môže vyvolať zvýšenú stratu tekutín a elektrolytov.

Zloženie:

  • plod šípky (Cynosbati fructus), kôra krušiny (Frangulae cortex), kukuričný vlas (Maydis stigma), senný list (Sennae folium).

Upozornenie:

  • Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiaci ženy.
  • Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladovať mimo dosahu malých detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.
  • Odporúča sa opatrnosť u osôb, ktoré užívajú kardiotonické heterozidy, antiaarytmiká, diuretiká, kortikosteroidy, alebo pre tých, ktorí užívajú preparáty koreňa sladovky hladkoplodej (Liquitiae radix). Obozretnosť u osôb s ochorením srdca a obličiek sprevádzaným opuchmi.
  • Užívanie výrobku je kontraproduktívne u osôb precitlivených na zložky, v prípadoch črevnej obštrukcie a stenózy, atónii, apendicitídy, zápalového ochorenia hrubého čreva alebo bolesti neznámeho pôvodu, dehydratácie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.