Hot Parfém s feromónmi Pheromone Men S

1×15 ml, parfém

Značka: HOT

Parfém s feromónmi pre mužov. Feromóny zvyšujú sexuálnu príťažlivosť, umožňujú vystupovať prirodzene, zlepšujú vzťahy nielen sexuálne, ale aj spoločenské.

29,99
Doprava zadarmo

O produkte: Hot Parfém s feromónmi Pheromone Men S 1×15 ml, parfém

X46209

Hlavný popis produktu

Parfém s feromónmi pre mužov. Feromóny zvyšujú sexuálnu príťažlivosť, umožňujú vystupovať prirodzene, zlepšujú vzťahy nielen sexuálne, ale aj spoločenské. V sexe sa zrejme najviac uplatňujú v počiatočných fázach vzájomnej príťažlivosti. Čo s feromónmi získate? Budete sebavedomejší, uvoľnenejší a budete na ľudí pôsobiť milo a priateľsky. Záujem o vás sa razom zvýši. A ešte niečo viac! Feromóny využijete nielen pri zoznamovaní a hľadaní partnerky, ale aj v súčasnom vzťahu vám feromóny pomôžu znovu zapáliť plamienok lásky a túžby. Feromóny využijete aj pri pohovoroch na nové zamestnanie, pri obchodných schôdzkach alebo pri skúškach v škole. Obsahuje štýlový francúzsky parfum pre erotickú a neodolateľnú auru.

Objem: 15 ml.

Zloženie: Alcohol Denat, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Lanalool, Citronellol, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate, Evernia prunastri Extract, Benzyl Salicylate, Farnesol, Pheromone.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.