Horské slnko SCHOTT OKB 920

Značka: SCHOTT

Doprajte si chvíľu relaxácie a starostlivosti s horským slnkom OKB920D od efbe-Schott vyrobeným v Nemecku

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Horské slnko SCHOTT OKB 920

8a75dc73-7296-4ba5-a12c-42eb509be6cd

Hlavný popis produktu

Doprajte si chvíľu relaxácie a starostlivosti s horským slnkom OKB920D od efbe-Schott vyrobeným v Nemecku. Horské slnko Schott OKB920 má gimbíkové ovládanie, ktoré sa ľahko používa. Pomocou pamäťovej funkcie môžu až 4 ľudia jednoducho sledovať priebeh opaľovania.
Horské slnko Schott OKB920 poskytuje dokonalú kombináciu svetelných lúčov pre krásne a zdravé opálenie. Vyžaruje optimálne množstvo UVA a UVB svetelných lúčov v spektre ultrafialového svetla, ktoré sú zodpovedné za dokonalé opálenie. UV svetlo tiež stimuluje produkciu vitamínu D, ktorý je v severných zemepisných šírkach rozšíreným nedostatkom. Vitamín D je nevyhnutný pre zdravé kosti a zuby. Vyzerajte zdravo, cíťte sa zdravo!

Halogénové žiarovky Philips integrované v opaľovacích zariadeniach nemeckej spoločnosti efbe-Schott sa vyznačujú priaznivejším zložením UV žiarenia v porovnaní so slnečným žiarením. Intenzita UVA žiarenia je oveľa vyššia ako pri prirodzenom slnečnom svetle, pričom škodlivé UVB žiarenie sa zároveň zníži na zlomok množstva vyžarovaného slnkom. V porovnaní s prirodzeným slnečným žiarením sa opálite rýchlejšie, zdravšie a bez spálenia.
Priložené ochranné okuliare ochránia vaše oči počas expozície a zaručia maximálnu bezpečnosť. Návod na použitie navyše obsahuje podrobné vysvetlenie 4 rôznych typov pleti a odporúčaný plán opaľovania pre každý typ pleti.

Charakteristika a technické údaje:
Vysokovýkonné halogénové digitálne solárium
Kovová halogénová žiarovka (od Philips-u)
V kombinácii so špecifickým reflektorom
Nastaviteľný časovač do 30 minút
Automatické vypnutie
Pamäť nastavení pre 4 osoby
Integrovaná rukoväť na prenášanie
Priehradka na uloženie napájacieho kábla
Vrátane 2 párov ochranných okuliarov
Jedinečný dizajn a kompaktná veľkosť
Výkon: 440 W
Napájanie: 220-240 V
Rozmery: 135x280x470 mm
Hmotnosť: 5,33 kg
Vyrobené v Nemecku

Slnko je zdrojom života na Zemi. Svetlo a teplo slnka - ako každý vie zo zmeny ročných období a z dovolenkových skúseností - majú veľký vplyv na naše zdravie a našu fyzickú pohodu. Opaľovanie pokožky zvyšuje prirodzené sebavedomie a osobnú pohodu zdravým atraktívnym vzhľadom. Opaľovanie zároveň plní svoj biologický účel ochrany pokožky pred spálením slnkom - napr. pred dovolenkou.
Rozhodnite sa pre kvalitu Made in Germany: výroba prebieha výlučne v Bad Blankenburgu v Durínsku a podlieha pravidelným kontrolám kvality.
Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.