Healsea® RESCUE nosový sprej, 20 ml

1×20 ml, 100% prírodný nosový sprej

Značka: GENERICA

100% prírodné nosové spreje Healsea® ako jediné na trhu obsahujú unikátne morské postbiotikum Symbiofilm®, ktoré znižuje priľnutie vírusov a baktérií na nosovú sliznicu a znižuje tvorbu biofilmu. Healsea® RESCUE vhodný od 18 rokov obsahuje Symbiofilm® a hypertonický soľný roztok. Lieči nosové príznaky akútnej nádchy a zápalu dutín, znižuje opuch nosovej sliznice a zároveň čistí a zvlhčuje nosovú sliznicu.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
6,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB, inak 29,90 €.

O produkte: Healsea® RESCUE nosový sprej, 20 ml 1×20 ml, 100% prírodný nosový sprej

P4874A ADC

Zdravotnícka pomôcka. 

Nosový sprej určený pre dospelých od 18 rokov na liečbu nosových príznakov akútnej nádchy a rinosinusitídy, ktorý znižuje opuch nosovej sliznice. Obsahuje hypertonický soľný roztok zmiešaný s inovatívnym extraktom Symbiofilm®, ktorý bol izolovaný z morskej biosféry.

Prípravok je ideálne riešenie na zabezpečenie účinného čistenia, zvlhčenia a dekongescie nosovej sliznice osmotickým účinkom. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

1 alebo 2  vstreky 2x denne do každej nosovej dierky po dobu 7 dní alebo podľa odporúčania lekára alebo lekárnika.

Upozornenie: Nepoužívajte u detí a dospievajúcich do 18 rokov. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti alebo alergie na jednu alebo viacero zložiek. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak príznaky pretrvávajú dlhšie ako 7 dní, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Z hygienických dôvodov a aby sa zabránilo prenosu patogénnych agensov, ktoré by mohli byť v kontakte s aplikátorom, môže fľašu používať iba jedna osoba.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.