Gymbeam vitamin b3 (niacin) 90cps

1×90 kapsúl

Značka: GYMBEAM

Vitamín B3 (niacín) obsahuje 500 mg vitamínu B3 (nikotínamid) vo forme vegánskych kapsúl. Pre náš organizmus ide o veľmi dôležitý vitamín, ktorý sa podieľa na viacerých biologických procesoch. Pomáha znižovať únavu a prispieva k látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Vplýva aj na nervovú sústavu a psychiku. Navyše pomáha udržiavať zdravé sliznice a pokožku.

6,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Gymbeam vitamin b3 (niacin) 90cps 1×90 kapsúl

X81668

Hlavný popis produktu

Vitamín B3 (niacín) sú kapsule s obsahom 500 mg vitamínu B3, ktoré prispievajú k zníženiu únavy, podporuju psychiku a zdravie pokožky

Vitamín B3 (niacín) sú kapsule s obsahom 500 mg nikotínamidu (NAM), ktorý je tiež známy aj ako vitamín B3. Pre náš organizmus ide o veľmi dôležitý vitamín, ktorý sa podieľa na viacerých biologických procesoch. Jeho nedostatok môže mať vplyv na pocity únavy. Medzi jeho hlavné vlastnosti patrí to, že prispieva k látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie.


Okrem toho ho oceníte napríklad počas psychicky vypätých situácií, pretože prispieva k správnemu fungovaniu nervovej sústavy a psychiky. Medzi jeho ďalšie prínosy pre organizmus patrí podpora zdravia slizníc a pokožky. Dávkovanie vitamínu B3 (niacín) je veľmi pohodlné vďaka malým kapsulám, ktoré sú vhodné aj pre vegánov. Môžete ich užívať kedykoľvek počas dňa.

Vitamín B3 - GymBeam

Vitamín B3 (niacín) a jeho výhody

  • sú kapsule s obsahom 500 mg nikotínamidu (vitamínu B3)
  • prispieva k látkovej premene, dôležitej pre tvorbu energie
  • pomáha znižovať únavu
  • vplýva na nervovú sústavu a psychiku
  • podporuje zdravie slizníc a pokožky
  • je vhodný aj pre vegánov

Zloženie

Vitamín B3 (nikotínamid), protihrudkujúce činidla (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 kapsula*RI
Vitamin B3 (nikotínamid) 500 mg 3125%

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal)

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.