Gymbeam podpora prostaty 90cps

1×90 kapsúl

Značka: GYMBEAM

Podpora prostaty je komplexný doplnok určený mužom bez rozdielu veku, ktorí chcú maximálne podporiť svoje mužské zdravie. Kombinuje v sebe bylinné extrakty, vybrané stopové prvky a vitamín D. Podporuje normálnu hladinu testosterónu v krvi, plodnosť, správnu reprodukčnú funkciu a spermatogenézu.

10,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Gymbeam podpora prostaty 90cps 1×90 kapsúl

X81494

Hlavný popis produktu

Podpora prostaty - komplexný mix bylinných extraktov, stopových prvkov a vitamínu D pre maximálnu podporu mužského zdravia

Podpora prostaty je poctivo navrhnutý doplnok stravy určený pre maximálnu starostlivosť o prostatu a močové cesty. Má komplexné zloženie zostavené na základe poznatkov z odborných štúdií. Obsahuje bylinné extrakty, starostlivo vybrané stopové prvky a vitamín D v optimálnych dávkach. Vďaka tomu ide o komplexný produkt pre maximálnu starostlivosť o mužské zdravie. V jeho zložení môžete nájsť lykopén, čo je poctivý extrakt z paradajok, ktorý pôsobí ako antioxidant. Práve antioxidanty sú dôležité pre mužské zdravie a prostatu, pretože chránia bunky pred voľnými radikálmi. Medzi obsiahnutými látkami nechýba ani extrakt z rastliny serenoa plazivá (Serenoa repens). Tá obsahuje látky vyhľadávané pre harmonizáciu mužského organizmu, vrátane prostaty a močovej sústavy.

Na to sa tradične využíva aj obsiahnutý extrakt z tekvicových semienok. V Podpore prostaty nechýba ani výborne vstrebateľný zinok v chelátovej väzbe. Ten prispieva k správnej reprodukčnej funkcii a tým podporuje celkovú plodnosť. Zároveň má pozitívny vplyv na udržanie zdravej hladiny testosterónu v krvi a na imunitný systém. S jeho podporou pomôže aj prítomný selén vo výborne využiteľnej forme L-selenometionín. Okrem toho sa podieľa aj na správnej spermatogenéze, ktorá pokrýva proces tvorby spermií.

Zabudnúť netreba ani na vitamín D, ktorý sa stará o normálne fungovanie imunity a delenie buniek, ktoré je dôležité aj pre prostatu. Zloženie dopĺňajú tiež ďalšie podporné látky ako prášok z granátového jablka či beta-sitosterol, ktoré nesmú chýbať v žiadnom komplexnom doplnku pre podporu mužského zdravia. Podpora prostaty je tak efektívny naśtroj určený pre mužov v každom veku. Zvážiť by ho mali najmä muži v stredných rokoch a starší, u ktorých hrozí zvýšené riziko problémov s prostatou.

S pribúdajúcim vekom sa totiž často objavuje zväčšená prostata, čo môže viesť k častejším návštevám toalety hlavne v noci. To sa v konečnom dôsledku môže negatívne prejaviť na spánku, ktorého deficit môže negatívne ovplyvniť množstvo kľúčových procesov v organizme. Zloženie Podpory prostaty však môže byť zaujímavé aj pre športovcov, ktorí usilujú o udržanie zdravej hladiny testosterónu v krvi. Ten je dôležitý pre podávanie maximálnych výkonov. Užívanie Podpory prostaty je navyše vďaka kapsulovej forme veľmi pohodlné a vhodné aj pre vegánov.

Podpora prostaty a jej výhody

 • je starostlivo navrhnutý doplnok stravy určený pre maximálnu podporu mužského zdravia
 • má komplexné zloženie zostavené na základe odborných štúdií
 • obsahuje bylinné extrakty, vybrané stopové prvky a vitamín D
 • obsahuje vybrané antioxidanty
 • slúži na harmonizáciu mužského organizmu
 • je určená pre maximálnu starostlivosť o prostatu a močové cesty
 • prispieva k správnej reprodukčnej funkcii
 • má pozitívny vplyv na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi
 • podporuje imunitný systém
 • podieľa sa na správnej spermatogenéze (tvorbe spermií)
 • je určená pre mužov v každom veku
 • má praktickú formu kapsúl, ktorá je pohodlná na užívanie
 • je vhodná aj pre vegánov

Zloženie

Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), lykopén extrakt (Lycopersicon esculentum) (5% lykopén), prášok z granátového jablka (Punica granatum), beta-sitosterol 40%, serenoa plazivá extrakt (Serenoa repens) (45% mastné kyseliny), extrakt z tekvicových semien (Cucurbita pepo), bisglycinát zinočnatý, protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), L-selenometionín, vitamín D3 (cholekalciferol), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsule denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty2 kapsule
Lykopén extrakt (Lycopersicon esculentum) 300 mg
- Lykopén 15 mg
Prášok z granátového jablka (Punica granatum) 300 mg
Beta-sitosterol 120 mg
Serenoa plazivá extrakt (Serenoa repens) 100 mg
- Mastné kyseliny 45 mg
Extrakt z tekvicových semienok (Cucurbita pepo) 70 mg
Zinok 10 mg (100 % RI*)
Selén 55 μg (100 % RI*)
Vitamín D3 10 μg (100 % RI*)

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.