GreenFood Nutrition Natural vit E 60cps

1×60 cps

Vysoko využiteľná prírodná forma vitamínu E. Vitamín E je vitamín rozpustný v tukoch. Každá kapsula obsahuje maximálnu odporúčanú dávku Vitamínu E. Poznáme osem druhov vitamínov E, jeho najaktívnejšou formou je alfa-tokoferol. Vitamín E je možné odporučiť všetkým zameraným na prevenciu prejavov starnutia. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Aktivita vitamínu E sa zvyšuje súčasným pôsobením selénu. Vitamín E vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Prevenciu vrások - Na silné antioxidanty - Na kvalitu pleti, nechtov a kože

8,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition Natural vit E 60cps 1×60 cps

X59107

Hlavný popis produktu

Balenie: 60 kapsúl
Predpokladaná doba užívania 1 balenia: 60 dní
Odporúčaná
denná dávka: 1 kapsula denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Obsah látok v dennej dávke 1 kapsula RHP*
Vitamín E 12 mg 100%

*RHP - referenčná hodnota príjmu

Zloženie:
plnidlo (ryžová múka), rastlinná kapsula z hypromelózy (hydroxypropylmetylcelulóza), D-Alpha Tocopheryl Acetate (zdroj Sója), protihrudkujúce látky (stearát horečnatý, oxid kremičitý)

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 12 rokov, užívanie pre tehotné a dojčiace ženy sa odporúča konzultovať s lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujtev suchu a tme, pri teplote do 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Alergény:  Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platnom znení.
GMO:  Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.
Ionizácia: Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000:2018


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.