GreenFood Nutrition DMAE 120 cps.

1x120 cps

Kombinácia látok pre zlepšenie koncentrácie a výkonnosti mozgu. DMAE je vhodný ako pri učení tak v priebehu fyzickej aktivity. Ginkgo Biloba je v hľadáčiku osôb, ktoré sa zaujímajú o obehový systém, zásobovaním organizmu kyslíkom, s mentálnou kondíciou pamäti, bolesťami hlavy, závratmi, nesústredením aj depresiou. Napriek rozšíreným domnienkam sa účinok ginkgo spojený s pamäťou a duševnou výkonnosťou netýka iba seniorov. Cholin je v organizme stavebnou látkou pre acetylcholín, ktorý je hlavným prenášačom nervových vzruchov do mozgu a do nervosvalovej platničky. Tá zabezpečuje koordináciu pohybov pod dohľadom riadiaceho mozgového centra. DMAE vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Zvyšovanie bdelosti. - Zlepšovanie nálady. - Podporu mozgovej činnosti. - Zlepšenie mentálnych funkcií, ako napr. pamäti.

9,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition DMAE 120 cps. 1x120 cps

X59080

Hlavný popis produktu

Balenie: 120 kapsúl
Predpokladaná doba užívania 1 balenia: 40 dní
Odporúčané denné dávkovanie: 1 kapsula 3x denne, najlepšie s jedlom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Obsah látok v dennej dávke 3 kapsuly
Cholin bitartrát 450 mg
Ginko Biloba extrakt 150 mg
L-DMAE bitartrát (37% Dimethylaminoethanol) 54 mg (20mg čistého DMAE)


Zloženie: 
Cholin bitartrát, Ginkgo Biloba extrakt, L-DMAE bitartrát (37% Dimethylaminoethanol), rastlinná kapsula z hypromelózy, plnidlo-ryžová múka, pridané látky: Oxid kremičitý.

Upozornenie na obale: Doplnok stravy s rastlinným extraktom a DMAE. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. V tehotenstve a pri dojčení je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Neobsahuje: obilniny obsahujúce lepok, kôrovce a výrobky z nich, vajcia a výrobky z nich, ryby, arašidy, sójové bôby, mlieko a výrobky z nich, orechy, zeler, horčicu, sezamové semená, vlčí bôb, mäkkýše a výrobky z nich, oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l.

Alergény:  Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platnom znení.
GMO:  Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.
Ionizácia: Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000:2018


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.