Gimcat Malt Tabs

1×40 g, maškrta pre mačky

Značka: GIMCAT

Tieto tablety majú dokonalý tvar a vašim domácim miláčikom budú určite chutiť.

U dodávateľa, doručenie do 7 dní
2,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Gimcat Malt Tabs 1×40 g, maškrta pre mačky

X82947

Hlavný popis produktu

GimCat Malt Tabs. Tieto tablety majú dokonalý tvar a vaši domáci miláčikovia si ich zamilujú. GimCat Malt Tabs obsahujú prírodný aromatický slad a extra vysoký obsah vlákniny. Vláknina je veľmi dôležitá pre črevnú mikroflóru.GimCat Malt Tab je snack, ktorý podporuje transport potravy a napomáha prirodzenému vylučovaniu vypľutých chlpov a nestráviteľných zložiek. Tým sa vyrieši problém bezvláskovosti spôsobený častým čistením.

GimCat Malt Tabs sú obohatené o TGOS (transgalaktooligosacharid). TGOS je rozpustná vláknina pochádzajúca z mlieka. V porovnaní s vláknami rastlinného pôvodu je jedinečná svojím pôvodom. V črevách slúži TGOS ako zdroj potravy pre "dobré baktérie". Ich produkcia je stimulovaná na úkor škodlivých baktérií. Dobré baktérie pomáhajú rozkladať a rozomieľať častice potravy, čo z nej robí dokonalú zdravú desiatu.

Zloženie:

mlieko a mliečne výrobky, kvasnice, oleje a tuky, rastlinné výrobky (4% maltóza, , 2% kôra z brestu).Bielkoviny: 22%, tuk: 12,5%, vláknina: 14%, popol: 6%, vlhkosť: 5%.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.