Gimcat Kitten Pasta

1×50 g, pasta pre mačky

Značka: GIMCAT

Aby mačiatka vyrástli veľké a silné, potrebujú dostatok bielkovín, vitamínov a minerálov. Tieto živiny posilňujú ich imunitný systém a podporujú vývoj kostí a zubov. Cestoviny pre mačiatka sú špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňali potreby mladých mačiek starších ako šesť týždňov.

U dodávateľa, doručenie do 7 dní
5,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Gimcat Kitten Pasta 1×50 g, pasta pre mačky

X82946

Hlavný popis produktu

Expert Line Kitten Paste - poskytuje základy pre dlhý život

Jedny z mojich najkrajších spomienok sú na výchovu malého mačiatka, na to, ako s takou zvedavosťou dobývalo svet, všetko skúmalo, cvičilo sa v skákaní a tak rýchlo rástlo! Majiteľ mačky sa však podvedome obáva, či zviera získa všetko od zábavného domáceho maznáčika až po zdravú, veselú mačku, ktorá si bude užívať život spolu so svojím majiteľom až do vysokého veku.
GimCat Expert Line predstavuje novú pastu pre malé a šibalské deti!

Receptúra Healthy-Growth obsahuje:

Optimálny pomer vápnika a fosforu na podporu rastu a tvorby kostí a zubov.
12 vitamínov a stopových prvkov: sú prispôsobené nutričným a energetickým potrebám mladých mačiek a pomáhajú podporovať zdravý imunitný systém.
Ľanový olej a rybí olej: obsahujú omega 3 a 6 mastné kyseliny, ktoré poskytujú účinnú ochranu buniek a podporujú pohyblivosť.
Vital taurín: kľúčová živina pre mačky, ktorá zabezpečuje optimálny vývoj ich nervového systému, zraku a srdcovej činnosti.
Vaječný žĺtok: na pokrytie základnej potreby kyseliny arachidónovej.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.