Flexi New Classic XS Šnúra 3m/8kg Čierna

1×8 kg

Značka: FLEXI
Vôdzka Flexi New Classic sa vyznačuje jednoduchým tvarom, maximálnou funkčnosťou a prijateľnou cenou.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

7,19
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X82789

S flexi vodítkom New Classic si prechádzku užijete vy aj váš pes. Pes sa prebehne, ale nezabehne a vy nad ním budete mať stálu kontrolu. Nemecká kvalita, maximálna funkčnosť, jednoduchý tvar a ľahké ovládanie, to všetko predstavuje vodítko flexi. Dostatok voľnosti psovi poskytne dlhá páska, vylepšený brzdový systém s krátkym zdvihom poskytne viac kontroly. K vodítku je možné pridať aj príslušenstvo (od veľkosti S): LED osvetľovací systém alebo Multi Box pre ukladanie maškrty či sáčkov.

Originálne samonavíjacie vodítka flexi sa vyznačujú patentovaným, po technickej stránke najmodernejším pružinovým systémom a komfortným ovládaním. Sú vyrábané rodinnou firmou v Nemecku z vysoko kvalitných materiálov, exkluzívne manuálne spracované a zostavené. Vodítka prechádzajú pred expedíciou mnohými kontrolami kvality. Kvalitné a funkčné vodítko pre komfortné a bezpečné venčenie psov.

Vďaka tomuto vodítku si pes môže užiť dostatok pohybu pod kontrolou svojho majiteľa. Jednoduchá manipulácia vďaka možnosti ovládať brzdové tlačidlo jednou rukou. Ergonomické a mäkké držadlo, ktoré je príjemné do ruky. S najmodernejším pružinovým systémom. Vyrobené v Nemecku z vysoko kvalitných materiálov. Ručne spracované a zostavené. Pred expedíciou prechádzajú vodítka mnohými kontrolami kvality.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.