FitStream Premium Bio Cacao (100g)

1×100 g, bio kakao

Značka: FITSTREAM

Premium Bio Cacao je bio prášok z kakaových bôbov, ktorý má úžasné účinky pre zdravie a navyše i všestranné použitie.

4,99
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: FitStream Premium Bio Cacao (100g) 1×100 g, bio kakao

X56208

Dopriať si zdravú superpotravinu so všestranným využitím je naozaj jednoduché! Premium Bio Cacao je toho jasným dôkazom, keďže ide o bio prášok z kakaových bôbov priamo z Peru. Kakaový prášok obsahuje dostatok bielkovín, vápnika, antioxidantov i dôležitých mastných kyselín, ktoré majú veľmi dobré účinky pre zdravie. Tento prášok je získavaný z kakaových bôbov, ktoré rastú v tropických oblastiach južnej Ameriky a ide o celosvetovo uznávanú potravinu.

Premium Bio Cacao odporúčajú:

Prehľad použitia

Premium Bio Cacao má všestranné využitie. Môžete ho použiť ako dochucovadlo alebo ingredienciu pri príprave teplých i studených nápojov, do shakeov, pridať ho do svojho obľúbeného smoothie a domácej zmrzliny, výborný je i pre dochutenie zdravých koláčov a dezertov a dokonca si ho môžete pridať aj do ovsenej, či krupicovej kaše.

Výhody a jedinečnosť produktu

 

 

Jedlo na každý deň

Premium Bio Cacao môžete užívať každý deň, vďaka všestrannému použitiu a to nielen u Vás v kuchyni, ale aj kdekoľvek na cestách. Vďaka mixéru FitStream si dokonca tento kakaový prášok dokážete rozmixovať kedykoľvek napríklad i počas športovej aktivity, alebo svoj obľúbený nápoj popíjať cestou do práce. Je skvelý doplnok výživy, ktorým dostanete do svojho tela všetky potrebné antioxidanty chutnou formou.

 

 

 

Náhrada klasického kakaa v kuchyni

Zmeňte svoje zaužívané návyky a vymeňte klasické kakao za zdravšiu alternatívu. Kakao, ktoré dostanete kúpiť v akomkoľvek obchode Vám môže síce chutiť, ale pravda je taká, že zloženie nemusí byť vždy ideálne a zdraviu prospešné. Čo takto zameniť klasické kakao za Priemium Bio Cacao prášok? Okrem toho, že ním dotvoríte obľúbené dezerty a koláče, pripravíte studené i teplé nápoje, ale ním napríklad ochutíte aj raňajkovú kašu, puding a dokonca i dobre známu krupicovú kašu, ktorú zbožňujú i deti.

 

 

 

Udržiava zdravé srdce

Premium Bio Cacao je jedinečný produkt, ktorý je vyrobený z kakaových bôbov, o ktorých je známe, že prospievajú k udržaniu zdravého srdca. Tieto bôby totiž obsahujú polyfenoly, ktoré sú prospešné pre posilnenie srdca a majú blahodárne účinky pre kardiovaskulárny systém.

 

 

 

Znižuje krvný tlak

O kakaových bôboch, z ktorých je vyrobený práve Premium Bio Cacao, je všeobecne známe, že majú priaznivé účinky pre udržanie zdravého krvného tlaku. Máte nábeh na hypertenziu? Kakaové bôby znižujú krvný tlak, čím plnia prevenčnú funkciu.

 

 

 

Zlepšuje trávenie

Problematické trávenie je častou ťažkosťou, ktorej čelia stovky ľudí. Zlé trávenie spôsobuje bolesti žalúdka, nevoľnosti, závrate, nechuť do jedla a rôzne ďalšie prejavy. Vďaka dobrej stimulácii trávenia vieme zmierniť takéto prejavy. Preto je vhodné siahnúť po prášku z kakaových bôbov, ktorý pomáha pri zmiernení tráviacich problémov.

 

 

 

Zlepšuje náladu

Kakaové bôby sú skvelým stimulantom pre zlepšenie nálady. Nezdá sa Vám to? Predstavte si, koľkokrát máte chuť siahnúť po čokoláde a aké účinky má na Vašu náladu. Čo takto namiesto čokolády v takýchto prípadoch zvoliť zdravšiu alternatívu akou je Premium Bio Cacao – čokoládový prášok z bio kakaových bôbov? Kakaové bôby, ako aj kakao, robia zázraky na neurotransmiteroch. Tie majú za úlohu regulovať našu náladu, a teda i dobré pocity. Budete sa cítiť lepšie a dostanete do svojho tela zdravé a prospešné látky a vitamíny.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.