FISH4DOGS Granule veľké pre šteniatka Finest losos so sladkými zemiakmi 6 kg, 2m+

1×6000 g, granule pre šteniatka

Značka: FISH4DOGS

Pomáhať šteniatkam prosperovať v prvých mesiacoch života je neuveriteľne dôležité

Varianty podľa hmotnosti
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
41,89
Doprava zadarmo

O produkte: FISH4DOGS Granule veľké pre šteniatka Finest losos so sladkými zemiakmi 6 kg, 2m+ 1×6000 g, granule pre šteniatka

X016893

Hlavný popis produktu

Pomáhať šteniatkam prosperovať v prvých mesiacoch života je neuveriteľne dôležité. Kŕmenie výživným a chutným jedlom, ktoré si užívajú, je uspokojujúce a skutočne dôležité, aby sa zabezpečilo, že dostanú potrebné bielkoviny, minerály a životne dôležité vitamíny. Granule sú vyrobené z prvotriedneho lososa a sladkých zemiakov, ktoré sú lahodnou alternatívou bielych zemiakov. Tieto granule nielen skvelé chutia, ale sú aj kompletnou stravou, ktorá je ideálna pre zdravé a energické šteniatka.
Granule Fish4Dogs neobsahujú obilniny a ako sacharidy sa v nich používajú zemiaky a hrach, čo poskytuje krmivo s vyváženým GI, u ktorého je menšia pravdepodobnosť, že spôsobí citlivosť na diétu. Taktiež obsahujú omega 3 z morských rýb. Omega 3 je dôležité pre udržanie zdravia srsti a kože, vývoj kĺbov a podporu vývoja mozgu a podporu tvorby nervov.
Vlastnosti: - Receptúra bez pridaných obilnín, - Obsahuje prirodzene prospešné omega 3 mastné kyseliny, - Bez obsahu hovädzieho, bravčového alebo jahňacieho mäsa – vhodné pre psy s intoleranciou, - S pridanými esenciálnymi tukmi, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý mozog, očí a srdce.
Zloženie: Losos (27,5 %), sladké zemiaky (26 %), lososová múčka (20 %), hrachový škrob, lososový olej (8 %), repná dužina, pivovarské kvasnice, slnečnicový olej, minerálne látky.
Analytické zložky: Hrubé bielkoviny 30 %, obsah tuku 14 %, hrubý popol 7 %, hrubá vláknina 2,3 %, omega 3 tuky 2,3 %. Prísady (na kg):
Vitamíny: Vitamín A (retinilacetát) 22 500 IU, vitamín D3 900 IU, vitamín E (all-rac-alfa-tokoferol acetát) 700 IU, taurín 1 g.
Stopové prvky: Jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 1,6 mg.
Antioxidanty: Stabilizované výťažky bohaté na tokoferol.
Pri kŕmení vždy dohliadajte na svojho psa. Nezabúdajte, aby ste mali pre šteniatko vždy k dispozícii čistú a čerstvú vodu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.