FISH4DOGS Granule veľké pre šteniatka Finest biela ryba so zemiakmi 6kg, 2m+

1×6000 g, granule pre šteniatka

Značka: FISH4DOGS

Pomáhať šteniatkam prosperovať v prvých mesiacoch života je neuveriteľne dôležité

Varianty podľa hmotnosti
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
44,89
Doprava zadarmo

O produkte: FISH4DOGS Granule veľké pre šteniatka Finest biela ryba so zemiakmi 6kg, 2m+ 1×6000 g, granule pre šteniatka

X016891

Hlavný popis produktu

Pomáhať šteniatkam prosperovať v prvých mesiacoch života je neuveriteľne dôležité. Kŕmenie výživným a chutným jedlom, ktoré si užívajú, je uspokojujúce a skutočne dôležité, aby sa zabezpečilo, že dostanú potrebné bielkoviny, minerály a životne dôležité vitamíny. Granule pre šteniatka sú vyrobené zo sezónnych odrôd bielych rýb ulovených v bohatých loviskách severného Atlantiku. Biela ryba obsahuje prirodzene prospešné omega 3 mastné kyseliny, ktoré majú mnoho výhod vrátane podpory vývoja mozgu a zdravia očí a srdca. Toto krmivo nielen skvele chutí, ale je to i kompletné, vyvážené krmivo, ktoré je ideálne pre zdravé, energické šteniatka.
Vlastnosti:
- Receptúra bez pridaných obilnín, - Obsahuje prirodzene prospešné omega 3 mastné kyseliny, - Bez obsahu hovädzieho, bravčového alebo jahňacieho mäsa – vhodné pre psy s intoleranciou, - S pridanými esenciálnymi tukmi, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý mozog, očí a srdce.
Zloženie: biela ryba (27%), zemiaky (20%), hrachový škrob, lososová múčka (16%), lososový olej (10%), repná dužina, pivovarské kvasnice, slnečnicový olej, minerály.
Doplnkové látky (na kg): Vitamíny: Vitamín A (retinylacetát) 22 500 IU, Vitamín D3 900 IU, Vitamín E (all-rac-alfa-tokoferolacetát) 700 IU, Taurín 1 g. Stopové prvky: Jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 1,6 mg. Antioxidanty: Stabilizované extraktmi bohatými na tokoferol. Analytické zložky: Hrubý proteín 30 %, obsah tuku 14 %, popol 7 %, hrubá vláknina 2,3 %, omega 3 tuky 2,3 %.
Pri kŕmení vždy dohliadajte na svojho psa. Nezabúdajte, aby ste mali pre šteniatko vždy k dispozícii čistú a čerstvú vodu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.