EXPLORER DOG Vrecká na psie exkrementy s vôňou mäty 60 ks

1×60 ks

Ekologické vrecká na psie exkrementy s mätovou vôňou sú vyrobené tak, aby boli 100% nepriepustné, 100% pevné a aby boli dostatočne veľké. V

2,99
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: EXPLORER DOG Vrecká na psie exkrementy s vôňou mäty 60 ks 1×60 ks

X63261

Hlavný popis produktu

recká majú jemnú mätovú vôňu a krásnu mintovú farbu. Obsahujú zlúčeninu Epi TDPATM, ktorá sa do plastov pridáva v malých množstvách a oxo-biodegredačný proces spôsobí, že sa vrecká do piatich rokov úplne rozložia.

Vlastnosti:

- 1 balenie obsahuje 4 rolky po 15 kusoch

- Atraktívny dizajn

- Špičková kvalita

- Rozmer vrecka 22x33 cm

- 100% pevné a 100% nepriepustné

- Sú 1000 x rýchlejšie rozložiteľnejšie než bežné vrecká

- Obal aj rolka, na ktorej sú vrecká namotané sú vyrobené z recyklovateľných materiálov - Vhodné pre všetky zásobníky Oxo-biodegradácia TDPATM je dvojfázový proces

Oxidačná degradácia

Prvou fázou je oxidačná degradácia, pri ktorej TDPATM pôsobí ako katalyzátor spôsobujúci štiepenie polymérneho reťazca, čo má za následok molekuly s kratším reťazcom a zníženie molekulovej hmotnosti. Teplo, UV svetlo a mechanické namáhanie sú faktory, ktoré urýchľujú tento nezvratný proces. Akonáhle je tento proces zahájený, pokračuje, až sa plast z polyméru stane materiálom, ktorý je vo svojej podstate biologicky odbúrateľný v životnom prostredí. Oxo-biologicky odbúrateľné plasty TDPATM sú navrhnuté tak, aby sa rozložili medzi 2-3 rokmi, v závislosti od prostredia.

Biologické rozloženie

Druhou fázou je biodegradácia, ktorá začína súčasne, alebo ihneď po oxidačnej fáze. V priebehu biodegradácie sú zoxidované materiály spotrebovávané baktériami, hubami a mikroorganizmami na oxid uhličitý, vodu a humus. Rýchlosť biodegradácie závisí od prostredia likvidácie a nezávislé testovanie polyetylénu TDPATM dosiahlo 60 % biodegradáciu v pôde za menej ako 2 roky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov