Eucerin Vianočná taštička Q10 ACTIVE Denný krém + Nočný krém

1×1 set, darčekový set proti vráskam

Značka: EUCERIN

Obsahuje Q10 ACTIVE Denný krém, 50 ml + Q10 ACTIVE Nočný krém, 50 ml

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
49,99
Doprava zadarmo

O produkte: Eucerin Vianočná taštička Q10 ACTIVE Denný krém + Nočný krém 1×1 set, darčekový set proti vráskam

X015563

Hlavný popis produktu

Q10 Active Denný krém
S pribúdajúcim vekom sa v pokožke znižuje tvorba koenzýmu Q10, a kožné bunky v dôsledku toho prichádzajú o energiu a nedokážu sa brániť oxidačnému stresu. Pleť stráca pružnosť a pevnosť a vyzerá unavene.
Q10 Active Denný krém obsahuje pleti vlastný koenzým Q10, ktorého množstvo v pokožke s vekom klesá. Jeho dodaním bunky znovu získajú potrebnú energiu, aby dokázali bojovať proti prejavom starnutia pokožky, akými sú napr. vrásky. Krém je vhodný aj pre citlivú pokožku*. Inovatívne zloženie s koenzýmom Q10 má na pleť dvojaký účinok:
1. Vyživuje a chráni: Krém je obohatený o vitamíny C, E a H (biotín) s antioxidačným účinkom, ktoré vyživujú suchú pleť a chránia ju pred voľnými radikálmi. Upokojuje podráždenú a citlivú pokožku.
2. Dodáva energiu: Koenzým Q10 dopĺňa energetický deficit kožných buniek a zlepšuje metabolizmus pokožky. Krém posilňuje a revitalizuje pokožku, vyhladzuje jemné linky a vrásky, a dodáva tak pleti znateľne mladší vzhľad. Pokožka je na pohľad aj na dotyk pevnejšia.
Zloženie bez parfumácie, umelých farbív a alkoholu je vhodné aj pre suchú a citlivú pleť, ktorá sa ľahko podráždi. Pri pravidelnom používaní je pleť hladšia a pevnejšia. Veľmi dobrá kožná znášanlivosť.
Q10 Active Nočný krém
S pribúdajúcim vekom sa v pokožke znižuje tvorba koenzýmu Q10, a kožné bunky v dôsledku toho prichádzajú o energiu a nedokážu sa brániť oxidačnému stresu. Pleť stráca pružnosť a pevnosť a vyzerá unavene.
Q10 Active Nočný krém je vyživujúci nočný krém proti vráskam pre citlivú starnúcu pleť. Obsahuje pleti vlastný koenzým Q10, ktorý dodáva bunkám energiu a chráni ich pred poškodením voľnými radikálmi. Zlepšuje tak prirodzenú regeneráciu kožných buniek v noci.* Pri pravidelnom používaní je pleť hladšia a pevnejšia. Krém má veľmi dobrú kožnú znášanlivosť.
* Štúdia in vitro
Inovatívne zloženie s koenzýmom Q10 má na pleť dvojaký účinok:
1. Navracia bunkám energiu a chráni ich: Koenzým Q10 zmierňuje zápalové procesy a chráni pleť pred voľnými radikálmi.
2. Vyživuje: Ošetrujúce bambucké maslo intenzívne vyživuje pokožku a upokojuje podráždenú a citlivú pleť.
Q10 Active Nočný krém pokožku spevňuje a oživuje, viditeľne ju omladzuje a dodáva jej svieži vzhľad. Vyhladzuje jemné linky a vrásky, pokožka je na pohľad aj na dotyk pevnejšia.
Zloženie bez parfumácie a alkoholu je vhodné aj pre suchú a citlivú pleť, ktorá sa ľahko podráždi. Pri pravidelnom používaní je pleť hladšia a pevnejšia. Veľmi dobrá kožná znášanlivosť.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.