energit VITAMIN D3 + ACEROLA

1×42 tbl, s príchuťou brusnica

Značka: VITAR

Posilnite imunitu chutnými vitamínovými tabletami s príchuťou brusnica s obsahom vitamínu D3, vitamínu C a prírodného extraktu z aceroly.

2,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: energit VITAMIN D3 + ACEROLA 1×42 tbl, s príchuťou brusnica

X46715 ADC

Hlavný popis produktu

Vitamín D3. So sladidlami. Informácia pre diabetikov: neobsahuje cukor. Odp. dávkovanie: dospelí max. 4 tablety denne. Deti od 6 rokov max. 2 tablety denne. Rozpustite v ústach. Nevhodné pre deti do 6 rokov. Ustanovená odp. denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživ. doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Upozornenie: výživ. doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí. Obsahuje zdroj fenylalanínu. Skladujte v suchu od 5 °C do 25 °C v uzatvorenom obale. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Min. trvanlivosť do konca dátumu uvedeného na obale.

Zloženie: sladidlo – sorbitol, kyselina L-askorbová, extrakt z plodov aceroly, kyselina citrónová, protihrudkujúca látka – stearan horečnatý, prírodná aróma, cholekalciferol, sladidlo – aspartám, farbivo – betanín.

Aktiv. složky / zložky v 1 tbl. a % ref. hodnoty příjmu / ref. výživ. hodnoty: vit. D3 (cholekalciferol) 250 IU - 6,25 µg (125 %), vit. C (kys. L-askorbová) 40 mg (50 %), extrakt z aceroly (Malpighia punicifolia) 20 mg.

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.