EMI posteľné obliečky damaškové žlté

1×1 set, posteľné obliečky

Značka: EMI

Damaškové obliečky vyrobené zo 100% bavlny s elegantným a jemným vzorom sú skutočným klenotom pre vašu spálňu. Ich luxusný vzhľad pridáva nádych elegancie a štýlu do každého interiéru. Bavlna je prírodný materiál, ktorý je známy svojou mäkkosťou, priedušnosťou a prirodzenou odolnosťou voči opotrebeniu.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
49,90
Doprava zadarmo

O produkte: EMI posteľné obliečky damaškové žlté 1×1 set, posteľné obliečky

X005005

Hlavný popis produktu

Damaškové obliečky sú krásne, elegantné a luxusné obliečky vyrobené z kvalitného damaškového materiálu. Tento materiál je husto tkaná bavlna, ktorá je jemná a príjemná na dotyk. Damaškové obliečky majú vysokú odolnosť a udržia si svoje vlastnosti aj po dlhú dobu. Sú skvelým prostriedkom na vytvorenie luxusnej atmosféry v spálni a sú ideálnym darčekom.

Výhody damaškových obliečok:

Jemná a hebká textúra
Dlhá trvácnosť
Luxusný a elegantný vzhľad
Hodvábny lesk
Skvelý darček
Jednoduchá starostlivosť
Damaškové obliečky sa stávajú čoraz populárnejšími vďaka svojmu modernému a luxusnému vzhľadu. Ich investícia sa oplatí, pretože vydržia dlho a prinesú do spálne kúsok luxusu. Jednoduchá elegancia týchto obliečok oživí aj najobyčajnejšiu spálňu. Damaškové obliečky majú hodvábny lesk, ktorý je dosiahnutý špeciálnou technológiou a povrchovou úpravou. Sú vyrobené z 100% bavlny a zapínať sa pomocou gombíkov.

Vlastnosti damaškových obliečok:

Materiál: 100% bavlna
Zapínanie: Gombíky
Výrobca: EMI
Pranie: 60 °C

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov