EMI Obliečky Vintage bavlnené hnedé

1×1 set, posteľné obliečky

Značka: EMI

Tieto obliečky sú vyrobené z jemnej, trvácnej a husto tkanej 100% bavlny delux. Tento materiál je známy svojou vysokou kvalitou a príjemnosťou na dotyk. Jeho hustá tkanina zaručuje pevnosť a trvácnosť, čo znamená, že obliečky vydržia dlho a zachovajú si svoj vzhľad aj po mnohých praniach.

24,00
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: EMI Obliečky Vintage bavlnené hnedé 1×1 set, posteľné obliečky

X004971

Hlavný popis produktu

Obliečky na posteľ Vintage EMI sú vyrobené z vysokej kvality bavlny deluxe. Tento materiál ponúka ešte lepšie vlastnosti ako klasická bavlna. Deluxe bavlna je mäkšia, hebkejšia a trvácnejšia. Jej odolnosť sa zlepšuje až o 20% vo vlhkých podmienkach, čo je výhodné pri častom praní. Taktiež má lesk podobný hodvábu a jemný omak. Obliečky Vintage sú vyrobené z husto tkanej bavlny s pevnosťou priadze 25,5/22,5 (o/ú). Sú navrhnuté a ušité na Slovensku, čo je zárukou ich kvality.

Sýte farby na týchto obliečkach vyrobených z 100% bavlny deluxe vydržia aj po dlhodobom používaní a častom praní. Bavlna ušľachtilá mercerovaním má vyššiu pevnosť a lepšiu afinitu k farbám, čo zaisťuje trvácnosť a kvalitu farieb.

Obliečky Vintage kombinujú klasický vzor s moderným vintage štýlom, čo im dodáva eleganciu a šarm. Sú k dispozícii v rôznych rozmeroch a môžete si ich zakúpiť ako set alebo samostatne. Majú komfortné zapínanie pomocou umelohmotných gombíkov. Ich dizajn oživí akúkoľvek spálňu a prinesie do nej eleganciu a štýl.

Vlastnosti obliečok Vintage zahŕňajú materiál 100% bavlna deluxe, gramáž bavlny 120 g/m2, hnedú farbu a zapínanie pomocou gombíkov (4 na paplóne, 2 na vankúši).

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov