EMI Obliečky bavlnené Helena modré 140x200+90x70

1×1ks, bavlnené postelné obliečky

Značka: EMI

Zaspávajte v nádherných bavlnených obliečkach Helena, ktoré sú vyrobené zo 100% bavlny de luxe. Nechajte, aby vás obkolesil komfort a kvalita, ktoré tieto obliečky prinášajú. Bavlnené obliečky Helena vás očaria svojou jemnosťou a výnimočným dizajnom. Ich 100% bavlna de luxe garantuje kvalitu, ktorá vám bude spoločníkom na ceste k pokojnému spánku. Materiál disponuje vynikajúcimi vlastnosťami, ako je pevnosť, farebná stálosť a hebkosť.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
26,00
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: EMI Obliečky bavlnené Helena modré 140x200+90x70 1×1ks, bavlnené postelné obliečky

X005110

Hlavný popis produktu

Jemné bavlnené obliečky, ktoré si zamilujete
Posteľné obliečky Helena sú vyrobené z kvalitnej 100 % bavlny delux. Bavlnené vlákno je už odpradávna získavané z plodov kríku bavlníka a v súčasnosti je prítomné vo väčšine vyrábaných textílií.

Bavlnené vlákno a tkaniny z neho zhotovené disponujú vlastnosťami, kvôli ktorým sa stala bavlna natoľko obľúbená, obzvlášť pri výrobe posteľných obliečok. Bavlna má dobrú pevnosť, ktorá sa za mokra dokonca zvyšuje a aj z tohto dôvodu je súčasťou mnohých výrobkov, najmä tých vyžadujúcich si časté pranie.

Obliečky vyrobené z bavlny Helena sú veľmi obľúbené, najmä vďaka vlastnostiam, ktorými disponujú. Sú to najmä pevnosť, trvácnosť a kvalita, aj po niekoľkonásobnom praní sú ako nové. Sila texových priadzí obliečok je (o/ú) 25,5/22. Gramáž materiálu je 120 g/m2.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov