EMI Obliečky bavlnené Dolce sivé 140x200+90x70

1×1ks, bavlnené postelné obliečky

Značka: EMI

Zažite dotyk luxusu s posteľnými obliečkami Dolce, ktoré sú vyrobené zo 100% bavlny de luxe. Táto vynikajúca bavlna sa vyznačuje jemnosťou, trvácnosťou, hustotou tkania a farebnou stálosťou, čo spolu tvorí dokonalý základ pre kvalitné spánkové zážitky. Na Slovensku vyrobené posteľné obliečky Dolce združujú najlepšie vlastnosti bavlny de luxe, aby vaša spálňa ožiarila eleganciou a pohodlím.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
32,00
Doprava zadarmo

O produkte: EMI Obliečky bavlnené Dolce sivé 140x200+90x70 1×1ks, bavlnené postelné obliečky

X005000

Hlavný popis produktu

Posteľné obliečky Dolce sú vyrobené z veľmi kvalitnej a husto tkanej bavlny de luxe. Bavlnené vlákno je už odpradávna získavané z plodov kríku bavlníka a v súčasnosti je prítomné vo väčšine vyrábaných textílií. Aj z toho dôvodu sa považuje za jednu z najdôležitejších pestovaných plodín na výrobu textilného vlákna.

Bavlnené vlákno a tkaniny z neho zhotovené, disponujú vlastnosťami, kvôli ktorým sa stala bavlna natoľko obľúbená, obzvlášť pri výrobe posteľných obliečok. Bavlna má dobrú pevnosť, ktorá sa za mokra dokonca zvyšuje a aj z tohto dôvodu je súčasťou mnohých výrobkov, najmä tých vyžadujúcich si časté pranie. Obliečky Dolce vyrobené z bavlny de luxe sú veľmi obľúbené, najmä vďaka vlastnostiam, ktorými disponujú. Sú to najmä pevnosť, trvácnosť a kvalita, aj po niekoľkonásobnom praní vyzerajú ako nové a nestrácajú na farbe. Obľúbené sú tiež vďaka tomu, že sú príjemné na dotyk a veľmi dobre sa v nich spí.

Sila texových priadzi obliečok je (o/ú) 25,5/22. Gramáž mnoho napovie a pri týchto obliečkach je gramáž materiálu až 120 g/m2. Obliečky sú ušité a vyrobené na Slovensku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov