EMI Matrac Coco Hard 90x200

1×1 ks, matrac

Značka: EMI

Matrac Coco Hard EMI bol vytvorený z PUR peny spolu s kokosovou platňou. Poskytne vám nevyhnutnú podporu a prispieva k udržaniu chrbtice v správnej pozícii. Zvláda záťaž až do 150 kg. Celková hrúbka matraca je 21 cm.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
302,17
Doprava zadarmo

O produkte: EMI Matrac Coco Hard 90x200 1×1 ks, matrac

X015210

Hlavný popis produktu

Tvrdý matrac s kokosovou platňou a PUR penou Matrac Coco Hard EMI je vďaka svojim charakteristikám a kvalitným použitým materiálom skvelou voľbou aj pre tých náročnejších zákazníkov. Matrac je zostavený z prírodných zložiek - jeho jadro pozostáva z dýchať schopnej 7-zónovej PUR peny, kokosovej platne a vysokokvalitnej polyuretánovej peny s hustšou štruktúrou, čo zabezpečuje skutočne dlhú životnosť a vysokú kvalitu. Polyuretánová pena je ekologicky bezpečný a nezávadný materiál. Výraznou výhodou matracov s polyuretánovou penou je ich ortopedická povaha, ktorú získavajú profilovaním a kombinovaním rôznych vrstiev s rôznou tuhosťou (často s tvrdším stredom a mäkšími povrchovými vrstvami). Výroba PUR peny zahŕňa proces peny zo špičkových surovín a materiálov. Matrac Coco Hard EMI si aj po dlhšom používaní udržuje svoju elasticitu a tvar.
Druhá vrstva matraca je tvorená kokosovou platňou. Ide o prírodný materiál získaný zo šupky kokosového orecha. Jej hlavnou úlohou je dodatočne spevniť matrac a pridať mu väčšiu tuhosť. Taktiež zvyšuje nosnosť matraca, zvyšuje jeho odolnosť a poskytuje podporu pre celé telo. Kokosová platňa je dostatočne pružná a pohodlná, navyše má skvelé ortopedické vlastnosti. Zároveň účinne odvádza vlhkosť a bráni šíreniu mikroorganizmov a zachytávaniu prachu, čím zvyšuje hygienické vlastnosti matraca. Vďaka vynikajúcej priedušnosti udržuje matrac s kokosovou platňou prirodzený chlad a udržuje optimálnu teplotu pre kvalitný spánok.
Tretiu vrstvu matraca tvorí PUR pena, ktorá obsahuje 7-zónovú masážnu líniu, čo zlepšuje pohodlie počas spánku. Perforovaný povrch zabezpečuje adekvátnu cirkuláciu vzduchu a spolu s príjemným masážnym efektom podporuje cirkuláciu krvi. Tieto vlastnosti vytvárajú ideálne podmienky pre kvalitný a nepretržitý spánok.
Matrac Coco Hard si zachováva svoje kvalitatívne vlastnosti aj pri maximálnej zaťažení 150 kg, čo je odporúčaná hranica pre tento typ matraca. Celková hrúbka matraca je 21 cm, čo zabezpečuje nielen pohodlný spánok a odpočinok, ale aj jednoduché vstávanie. Vrstvy matraca sú spojené špičkovým švajčiarskym lepidlom na vodnej báze, čo zabezpečuje pevný spoj v porovnaní s acetónovými lepidlami.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.